Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátnőm anyukájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm anyukájával. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ez akkor történ, amikor még nem ismertem a barátnőmet. Tavaly nyáron volt, amikor éppenséggel elvált és egy buliban összejöttünk...

(Nagyon jól karbantartott hölgy, vékony, 10 évet is letagadhatna)


Aztán most meg összejöttem a lányával, akit közben megismertem. Mentem át hozzájuk, h bemutatkozzak az édesanyjának és hát elég ciki volt az egész amikor megláttam, h ki is az…


Persze nem fogom elmondani a csajomnak, mert elég kész lenne ettől. De rohadtul piszkál ez az egész dolog…. Nem tudom ezt egész egyszerűen elfogadni… Pláne, h iszonyatosan hasonlít az anyjára és amikor vele vagyok eszembe jut…


Ti ilyen helyzetben mit csinálnátok, hogyan kezelnétek ezt? Elmondanátok a barátnőtöknek? Szakítanátok vele? Lányok! Ti hogyan éreznétek, ha megtudnátok ezt?


2012. máj. 4. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

pacsi ecsém ;))))


hogy kezelném?! maradnák a csajjal ;) mégis csak olyan mint az annya, csak fiatalabb...ami sose baj.;)

2012. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
family guyt néztél tegnap a comedin?
2012. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha jót akarsz magadnak meg kb mindenki másnak akkor ezt jobb ha nem mondod senkinek és a sírba viszed a titkodat. Ha a barátnőd anyja elszólja magát tagadj mindent.
2012. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Fake
2012. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 x Susy Omega x ***** válasza:
0%
szakíts vele!
2012. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Hogyan kezeeeld? Titokban!

Plusssz, melegítsd vissza hozzá anyukával a kapcsolatot!

2012. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen maradj a csajjal együtt! Igaz amit leírtak, ha az anyja beköpött, akkor tagadj mindent.
2012. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebből előbb utóbb balhé lesz.


Hiába tartod te ezt titokban, a nők azok nők.


Egyszer majd kibukik, ha nem akkor ezzel zsarolható leszel. Meg a mama is, ő ezt tudja, majd úgy is áll hozzád.


Én ejteném a projektet.


Azt úgy mondom, hogy nő vagyok. És én biztos cirkuszt csinálnék belőle ha kiderülne, nem kicsit, a mama helyében meg tartanék tőle hogy csak kurogatod a lányom, nem tartanálak sokra ezután. Bár megjegyzem a mama sem lehet egy szentéletű, még lehet később nosztalgiázni akar, akkor meg abból lesz gáz.


Ismerősömmel megtörtént, hogy a menyasszonya anyja odafarolt neki. Aztán meg volt sértődve, mert nem pakolta meg, fúrta, ahogy tudta. A lánya is olyan volt, mint az anyja. Az is félrepucsított időnként. A kapcsolatnak persze vége szakadt ezzel a nemes családdal.


Erről ennyit.

2012. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha ezt a kérdést megmutatod az egész családnak.
2012. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Üsd a vasat amíg meleg, jó betyár kettő lovat is! Gondolj bele, mindig lesz "kaja" az asztalon! :)
2012. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!