Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután összejöttünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összejöttünk még lefeküdtem egyszer az előzővel, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szóval a kérdésem a következő lenne. 1 hónappal ezelőtt találkoztam egy fiúval, akibe azóta fülig szerelmes vagyok, viszont az elején elkövettem egy baklövést. Az első találkozásunk utáni napon még lefeküdtem azzal a fiúval, akivel előtte együtt voltam kb 1,5 hónapot - nem jártunk csak "összejártunk" - de még aznap "szakítottam vele". Nem az új srác miatt, hanem mert nem akartam tovább folytatni ezt a fajta viszonyt. A kérdésem az lenne, hogy viseljem el a bűntudatot ami ezzel jár, vagy legyek vele őszinte és könnyítsek a lelkiismeretem bevállalva azt, hogy ezzel fájdalmat okozok neki és lehet h tönkreteszek mindent...

Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 21. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne mond el.
2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindent el fogsz rontani.
2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
52%

Az első találkozásotok után gondolom nem jártatok még csak ismerkedtetek. Ebben az esetben szerintem jobb hallgatni.

Amit nem tudunk az nem fáj.

2012. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vicuska87 ***** válasza:
Ne mondd el, de többet ilyet ne csinálj!
2012. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg mondd el. Ha dugni tudtál, akkor most a felelősséget is vállald, bízd rá, hogy ezek után még veled marad-e vagy sem. Joga van tudnia.
2012. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Mondd el. Miért is tagadnád!?! Vagy jobb ha 2 év múlva derül ki, vagy mondod el és szakít veled?

Na meg ügye lelkiismeret furdalásod nincs??

2012. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jézusom...és én majd egy ilyen nőtöl akarok gyereket 10 év múlva.
2012. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt dehogynem, piszkosul bűntudatom van és marcangolom is magam... másrészt pedig azért vetettem végett a másiknak mert elkezdtem magam gyűlölni és elítélni emiatt az életmód miatt.
2012. febr. 21. 14:52
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Mivel gondolom aznap még nem jöttetek össze, nem kell, hogy bűntudatod legyen emiatt. Én nem mondanám el a helyedbe, teljesen felesleges lenne. Meg végülis "szakítottál" akkor a sráccal, tehát igazából már egyáltalán nem számít ez a dolog. Még azt is lehet mondani a dologra, hogy az volt a "búcsúzkodás"...


De indulj ki magadból: te akarnál tudni róla? -Én személy szerint nem szeretem bolygatni a múltat, megtörtént-megtörtént. Kész. Nem lehet rajta változtatni. Feleslegesen okoznál neki fájdalmat...

2012. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

NE MOND EL!

egy jó kapcsolatot ronthatsz el vele. ha ő annyira szeret, akkor megbocsát, de mindig ott lesz, hogy megcsaltad. így magadnak kell hordoznod, de a kapcsolatodat nem veszélyezteti. nem hinném, hogy az exszel sokat fog beszélgetni, ha mégis, akkor legfeljebb majd azt mondod, hogy az nem is akkor volt, hanem előtte, amikor még nem jártatok.

2012. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!