Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután összejöttünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összejöttünk még lefeküdtem egyszer az előzővel, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szóval a kérdésem a következő lenne. 1 hónappal ezelőtt találkoztam egy fiúval, akibe azóta fülig szerelmes vagyok, viszont az elején elkövettem egy baklövést. Az első találkozásunk utáni napon még lefeküdtem azzal a fiúval, akivel előtte együtt voltam kb 1,5 hónapot - nem jártunk csak "összejártunk" - de még aznap "szakítottam vele". Nem az új srác miatt, hanem mert nem akartam tovább folytatni ezt a fajta viszonyt. A kérdésem az lenne, hogy viseljem el a bűntudatot ami ezzel jár, vagy legyek vele őszinte és könnyítsek a lelkiismeretem bevállalva azt, hogy ezzel fájdalmat okozok neki és lehet h tönkreteszek mindent...

Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 21. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hazudni nem akarok
2012. febr. 21. 15:52
 12/13 anonim ***** válasza:
ha nem mondod el, azzal még nem hazudsz. nem hinném, hogy rákérdezne, hogy az exeddel, azóta is lefeküdtél-e? a korábbi idők nyilvánvalóak.
2012. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ne mondd el! ha elmondanád csak fájdalmat okoznál neki,egy naposak voltatok... vagy nem is jártatok. csak azért mondanád el neki, hogy könnyíts magadon? ezt neked kell lezárnod magadban, ne terheld rá...
2012. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!