Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a volt barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a volt barátommal. Se bűntudat, se rossz érzés? Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap nála voltam(vissza vittem a nálam maradt dolgait), aztán kezdeményezett, én meg nem nagyon ellenkeztem. 1,5 év után szakított, kb egy hónapja.


És meglepett, hogy ugyan olyan gyengéd és figyelmes volt, mint mikor együtt voltunk. Hosszú hosszú ideig csak rám figyelt, csak velem törődött. És nem az volt az elsődleges célja, hogy gyorsan kielégüljön, aztán jónapot.


Mondogatta, közben hogy annyira hiányoztam neki,és hasonlók. Persze, az is lehet, hogy csak az átlagon felüli kangörcs hajtotta, és azért mondott ilyeneket.


Az én részemről meg azt tartom furcsának, hogy bár nem szeretem már őt szerelemmel, mégis jó volt, mégis élveztem, hogy vele lehetek, hogy újra együtt voltunk.


Normális, hogy nem érzem azt, hogy bármi rosszat tettünk volna? Másokkal is így van ez?


21/L


2012. febr. 28. 12:35
 1/6 tetro ***** válasza:
100%
most jutsz el oda, amikor rájössz, a szex a mesékkel ellentéten mégis lehet jó szerelem nélkül. és persze jó ha a kettő együtt jár, de nem kizáró érvényű. hogy tettetek rosszat? jó volt nem? ártottatok vele bárkinek? nem. hát akkor?
2012. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bűntudatot érezned. De ha már szakítottatok és annak nyomós oka volt, ne akarjátok visszacsinálni... fiatal vagy még a hibás embereken rágódni.
2012. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most azt kérdezed, hogy normális e, hogy olyat csináltál, ami jól esett, és nem bántad meg??? A csajokra jellemző, hogy ugyanúgy megteszik, mint te, és UTÁNA gondolkodnak, hogy ez mennyire nem ok. Ezt hiányolod magadból???


A szexhez nem kell szerelmesnek lenni. Az átlag nő ellenben ezt vallja, aztán nem bír a kísértéssel, majd jön a bűntudat, meg a szégyen, hogy biztos r1bancnak nézik. Ekkor szokták mindig a pasira kenni aki alattomos eszközökkel visszaélt a kiszolgáltatottságukkal. Szerintem inkább örülj, hogy nem vagy ilyen. Bízol benne, ő is benned. Akartad, ő is akarta. Élvezted, ő is élvezte. Nem akarsz többet, ő sem. Ez egy teljesen korrekt fair történés, a legnagyobb retardáltság ezen bánkódni.

2012. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó :) Köszi, mindenkinek ment a zöld mancs.

Csak azért voltam ilyen bizonytalan, mert nem volt még párkapcsolatom, ő volt az első fiú az életemben, és nem tudom hogy mi helyes, mi nem. De gondolom az, amit annak érzünk, és amíg senkinek nem lesz sem lelki sem testi baja, addig gond nem lehet :)

2012. febr. 28. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
most már tökéletesen látod a helyzetet! csak magaddal szemben is túl lelkiismeretes vagy! :-) a lényeg, hogy ne bánts meg senkit a tetteiddel...
2012. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"De gondolom az, amit annak érzünk, és amíg senkinek nem lesz sem lelki sem testi baja, addig gond nem lehet :)"


Jól látod, valamint a másik lényeges momentum, hogy amennyiben mégis megbánod, akkor tanulj belőle (önismeret) és ne keress felelősöket.

2012. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!