Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? MArdos a bűntudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? MArdos a bűntudat, pedig erről nem tehetek.

Figyelt kérdés

4 hónapja járok a barátommal(16/L vagyok).

Ma Ő meg két legjobb barátnőm iskola után beszélgettünk, szórakotunk, hülyültünk.

Elment a barátom, szóval maradtam a két barátnőmmel. Az egyikkel egymáshoz közel álltunk, a másik pedig poénból összenyomta a fejünket, és konkrétan "lesmároltuk" a másikat. Ezek után nekem bűntudatom volt, mert én nem akartam ezt, a barátnőm se akarta ezt, és most is a sírás folytogat. Egyszerűen...ááá:S

Barátomnak elakarom mondani, de nem akarom, hogy emiatt megharagudjon, és tudom, hogy hülyén hangzik, de nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel.:(((((

Mit csináljak? NAgyon rosszul érzem magam.


2012. febr. 21. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meséld el neki az őszintét! ne mentegetőzz, ne ködösíts... állj elé és mond meg neki hogy szerinted a bizalom és az őszinteség a legfontosabb és ezért mindneképp fontosnak tartod hogy elmond neki..stbstb így a legtisztább!!

20/L

2012. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, elfogom este neki mondani. De én nem bírok leszámolni magammal. Mert VÉLETLEN volt az egész. Hiába nem fog haragudni, én nem tudom ezt elnézni magamnak, mindjárt sírok, pedig ezt nem szabad.
2012. febr. 21. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy biciklit
2012. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már van itthon.:)

De iagzad van, ha leülök mellé, és elmesélem neki mi történt, biztos ad valami tanácsot.............:D

Na komolyan.

2012. febr. 21. 14:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad*
2012. febr. 21. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez komolytalan. Nem mellesleg a "fojtogat" pontos j.
2012. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibámért, és köszönöm, hogy kijavítottad:)
2012. febr. 21. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:

fejösszenyomáskor max szájrapuszi lehetett volna,de az se cuppant volna...ha már konkrétan lesmároltátok egymást,akkor eleve benne voltál a dologban....


facepalm

2012. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Véletlen nem lehet csókolózni, mi ez a marhaság...
2012. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Idézőjelbe tettem.:)

A fogaink értek össze, én ennyit éreztem, Ő meg, hogy a szánk. Igazából olan gyorsan nyomta össze a fejünket mi meg egyből elrántottuk, nem voltam benne egyáltalán a dologban.

2012. febr. 21. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!