Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnömne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnömnek hogy lefeküdtem az anyukájával?

Figyelt kérdés
A Barátnöm nagyon szép meg minden , de az anyukája is mint a Pitéből stifler mamája::) Nemtom elfelejteni semeiket
2010. júl. 29. 21:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
31%
ne mondd el
2010. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
48%
kamu? ha nem, jó nagy pöts vagy.
2010. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
jah meg az anya is egy példakép:D
2010. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Dugjad mindkettőt
2010. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
2. Ha kamu lenne minek tettem volna fel:)? Nemtudom elakarom neki mondani öszinte szeretnék lenni vele, de öt sem és az anyukáját sem akarom elvesziteni
2010. júl. 29. 21:39
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Spíler vagy :D
2010. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Ha belemásztál, akkor idd a levét. Tudtad, hogy ez lesz és idővel úgyis kifog derülni. Vagy most, vagy később. Ezt rád bízzuk.
2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
32%

Azt mondom a nyáron még tarts ki, és ne mondd el neki.


Aztán majd szeptemberben válassz közte és az anyukája közt. Szerintem ez így korrekt. De többet ne feküdj le egyszerre mindkettejükkel, úgy hogy a másikkal kapcsolatban vagy.


Sok szerencsét! Remélem az anyukát választod :)

2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
85%

Na most ez tényleg elég kamunak tűnik, de ha igaz..

hát apám ha ezt a csajod megtudja.. ááhhh

Na ez az a fajta megcsalás, amit jobb titokban tartani, mert biztos egy világ omlik össze benne, és nem csak a pasikat illetően, hanem az ANYJÁRA sem fog tudni úgy nézni, mint korábban. És gondoltál a férjre? Akinek tologatod a lányát meg a feleségét is egyben? Na szerinted tőle mit fogsz kapni?? Mert ha a csaj megtudja, tuti az apa is..esetleg még egy jó kis válást is előidézhetsz..én az őszinteség híve vagyok, de most inkább tartsd a szád, jobban jársz te is, és ők is..És az anya szerinted hosszú távon akar téged? Akkor meg mi ezaz elveszíteni téma? És még a barátnőd szemébe tudsz nézni így? hát ezeken neked el kéne gondolkozni..

2010. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Köszi! Elmondom úgy történet hogy elváltak a szülei és az anyukájával él és nagyon gazdagok de ez most nem lényeg . Elmennek nyaralni 2 en Balatonra és mondta a csajom h menyek velük. Velükmentem tök jó minden meg minden . Első északa megyünk lefeküdni a csajommal és megvolt az esti szex meg minden és nemtudtam aludni mert olyan szokatlan volt minden. Lementem mondom iszok egy kis vizet és az anyukája ott ült a kanapén ott borozott magába odamentem hozzá beszélgetni meg minden és megtörtént. És van rá esély hogy mind2öjükkel lehetek?
2010. júl. 29. 21:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!