Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnömne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnömnek hogy lefeküdtem az anyukájával?

Figyelt kérdés
A Barátnöm nagyon szép meg minden , de az anyukája is mint a Pitéből stifler mamája::) Nemtom elfelejteni semeiket
2010. júl. 29. 21:37
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
21:46 Válást nemidéztem elő mert már rég elváltak. Apukája kint él amerikába valamien cégnek a managere és 1 évben 2 szer jön haza és akkoris csak a lánnyal találkozik. Nemtudom mi legyen
2010. júl. 29. 21:49
 12/57 anonim ***** válasza:
93%
gratulálok -_______-" idd is meg a levét. a csajod most nagyon rosszul fogja érezni magát ,h megcsaltad és ,h főleg az annyával... -.-" és evvel egy életre tönkretetted az anyja és a közte lévő kapcsolatot.szépek vagytok mondhatom. én a helyedbe elsüllyednék szégyenembe a csaj helyébe meg nem is tudom mit tennék de nem lenne szép :S SZÁNALMAS!!!!!!!!
2010. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
95%

Elég szemét vagy! Már megbocsáss, most gondolj bele mi lenne ha a barátnőd az apáddal is összeszűrte volna a levet?:S Ugye te is rosszul éreznéd magad?

Nem lennék a lány helyébe:S


L/18

2010. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Köszi:D INkább ezek után else mondom:S
2010. júl. 29. 22:06
 15/57 nielindi ***** válasza:
76%
kulagééééép :D
2010. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
:D Köszi. De nemaz vagyok:D
2010. júl. 29. 22:09
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
és a nagymamája milyen?
2010. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
22.46-os vagyok. akkor se mondd el, ha lehet, senkinek. Bár ekkora sztorit nehéz magdban tartani, én megértem. Egyrészt beszarok rajtad, hogy ekkora spíler vagy, másrészt ha belegondolok, a csaj helyébe, akkor szétrúgnám a segged. Sztem az anyja nem akar tőled többet. Ez biztos. Szegény csaj..ááhh..csak úgy tarthatod meg, ha nem mondod el neki, de így meg jól átb+szod a fejét, amit utálnék. Én azt tanácsolom, ne mondd el neki, és szakíts vele szépen. Ez neked lesz szar, de megérdemled.
2010. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
96%

Fúúúj..:S

Ez azért nekem elég kemény..hármasba nem akarnád velük csinálni?:O xD :/

Am a csaj tökre ki lesz bukva,az tuti.Nem tom mit csinálnék,ha a barátom egyszer anyámmal feküdne le..xD+o(

Sz_r helyzet..de hát te csináltad.Idd is meg a levét,ahogy többen is írták.


L.15

2010. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan a csaj anyja is milyen ember? Ilyent tesz a saját lányával? Tudja hogy szereti a barátját,és lefekszik vele? Ez nem anya,te meg egy segg.fej vagy! Gusztustalanok vagytok a csaj anyjával együtt. Szakíts a csajjal,és egyikkel se találkozz többet! Ha szereted a csajt akkor ezt fogod tenni!
2010. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!