Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnömne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnömnek hogy lefeküdtem az anyukájával?

Figyelt kérdés
A Barátnöm nagyon szép meg minden , de az anyukája is mint a Pitéből stifler mamája::) Nemtom elfelejteni semeiket
2010. júl. 29. 21:37
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

KIRÁLY VAGY APÁM!!!!!!!


Használd mind a kettőtt, külön-külön, aztán egyszer intézd úgy, hogy anyuka nyisson rátok és szálljon be ő is. Akkor már csak az apukát és a kutyát kell valahogy beszervezni.


"szép meg minden , de az anyukája is mint a Pitéből stifler mamája"

az a kiélt pics@??

2010. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Hát mit ne mondjak eléggé gusztualanok vagytok te is meg szegény csaj anyja is.

Én a csaj helyében ha kiderülne tuti kiherélnélek

Erkölcstelen p*csfej vagy ez az igazság

2010. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
A f@szo@at levágnám tűből, te szem...tláda!
2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
34%

ÁVE ez minden jóérzésű ösztönös férfi álma!tedd magadévá a környék összes nőstényét.

A csajok meg szerintem sokkal többször dugnak félre úgyh csak kritizáljanak.

ÁVE még1x

pontozzatok le legyen 3-4 százalék a hasznosság :)

2010. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Háh nem vagy semmi, ha ez komoly :D

Én a helyedben nem mondanám el a barátnődnek, hacsak nem akarod őt elveszíteni (sőt valószínűbb, hogy mindkettőjüket)! De az is igaz, hogy a végtelenségig nem mehetnek így a dolgok... Szerintem legjobb lenne, ha mégis szakítanál vele, aztán gyorsan elfelejtenéd mindkettőt, és keresnél másik csajt, ha már úgyis így tapadnak rád a lányok ;D ... és őt nem csalnád meg a saját anyjával :D

De am én nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu XD Hány éves vagy??


L/19

2010. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu, nem hiszem el, hogy van olyan anya aki szexelne a lánya pasijával.
2010. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

16:14

16:45


És aki normális választ adott és nem az ált benne hogy mekkora f*szfej vagy stb annak kösznönöm am . 17 éves vagyok.

2010. aug. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!