Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karesz vagyok! Most hagyoot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kary 24 kérdése:

Karesz vagyok! Most hagyoot ott 1 hete a barátnőm és vissza szeretném őt kapni, mert nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ami hibát el lehetett követni ebbe az egy hétbe azt én sajnos elkövettem!
2012. máj. 2. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit vonulj a háttérbe, egy hétre, aztán próbálkozz újra, de finoman, óvatosan.
2012. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen hibák?
2012. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen hibák? Pl: a -ba, -be, -ban, -ben toldalékok helytelen használata.
2012. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azokat a hibákat, hanem hogy ne keressem ne hivogassam ne tegyek semmit se, én meg nem bírtam és kerestem hivogattam és folyamatosan azt mondtam hogy nem tudok nélküle élni!
2012. máj. 3. 11:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen kikészültem ez alatt az egy hét alatt és ezt ő látta is hogy milyen gyenge vagyok, pedig nem! de ezt a reakcót válltotta ki belőlem a szakítás és elindultam a lejtőn! szerintem ettől csak még jobban eltávolodtunk egymástól! Nem tudom hogy mit tegyek, hogy kapjam őt vissza! Szerintem azt kéne elérnem nála hogy újból belémszeressen, meg nekem is nagyon meg kellene válltoznom! Nem is a válltozással lenne itt a probléma hanem azzal hogy újból belémszeressen, mert nem tudom hogy hogyan csináljam???!!!
2012. máj. 3. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem utazz el valahova, vagy legalábbis próbálj kimozdulni a környezetedből. gondolkozz a dolgokon. ha az segít, fogalmazz meg egy levelet amiben minden lényegeset leírsz, nem hosszan hogy figyelmesen elolvassa, és ezek után dönthet hogy akar e veled mégis lenni, vagy nem. Ha nem akkor abba már muszáj lesz beletörődnöd.

amúgy meg itt a jó idő meg minden nem lesz olyan nehéz ez mint gondolnád.

2012. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
levelet már írtam neki és nem segített sajnos! Nem tudok beletörődni mert nagyon szeretem és nagyon szeretném őt visszakapni! az utazás szerintem nem segít,mert ha hazajövök, akkor is látom mert 1 utcára lakunk egymástól, és folyamatosan rá is gondolok!
2012. máj. 3. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor költözz valami haverodhoz, valahova biztosan lehet. ilyen helyzetben muszáj kicsit úgy tenni mintha nem érdekelne. az idő múlásával egyre jobb, mire hazamész, már nem leszel olyan szomorú mint mikor eljöttél.
2012. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!