Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de nem megy a csókolózás.! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A napokban megcsókolt, de én nem élveztem. kicsit nyálas volt, és nem értettem mért kell most ezt csinálnom (bár azért mer járunk)nem vagyunk régen együtt, de már több éve szeretjük egymást. az is lehetett a baj, hogy már rögtön a legelső csóknál a nyelvét a számba dugta? nem tudom hogy ez jelent e valamit, de a legelső csókom ami nem vele volt, az nem keltett bennem jó benyomást, az a csók, vagyis inkább nyálas smárolás nagyon nem volt jó...ez is befolyásolhatja a mostani kapcsolatomat? köszi (17)
2012. máj. 1. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Egy csókból még ne vonj le következtetést.Próbáld meg még vele párszor a csókolózást.
2012. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!