Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor vele vagyok azt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vele vagyok azt érzem, hogy szeretem és minden olyan jó, de máskor teljesen eltűnik ez az érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor nem találkozunk van amikor rámjön, hogy hiányzik, de sajnos gyakran vagyok közömbös. Ha szakítok vele, megint egyedül leszek és ettől félek, mert sokáig voltam egyedül. Szerintetek lesz még jobb, mivel még eléggé az elején vagyunk, vagy mit csináljak?:(


18L


2012. máj. 1. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a nagyon az elején? Van akinél később kialakulhat a szerelem, de a többségnél veszett ügy. Én az utóbbi csoporthoz taratozom, ha nincs tűz akkor felesleges erőltetni. De neked kell tudni milyen természet vagy.

De ha csak azért vagy vele hogy ne légy egyedül hagyd, és keress mást.

2012. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az a baj, hogy nincs "tűz" vannak olyan természetűek akik nagyon elszomorodnak, és bizony ridegek tudnak lenni a másikkal, mert köztük van a távolság, és a hiányérzet, szerintem csak a kedved rossz,.. de ha te úgy érzed, hogy olyankor amikor nem vagy Vele eltűnik az az érzés, hogy szereted akkor viszont Én is csak azt tudom ajánlani, hogy lépned kell, beszéljétek meg, ( legrosszabb esetben hagyd el ) még mielőtt Ő nagyon Beléd szeret vagy már lehet, hogy így is, és még jobban fog fájni Neki. :(
2012. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ő szeret engem, és én is akarom szeretni de nem az igazi :(
2012. máj. 1. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

HA te magad is tudod, hogy nem az igazi, lépned kell. 18 évesen nem horgonyozhatsz le abban ami nem jó neked. Én most szakítottam 8 hónap után, mert nem volt az igazi, nem éreztem azt ami kell.

Bőven van időd, hogy találj valakit akit igazán szeretsz és viszont szeret. Csak ne görcsölj rá arra, hogy mi lesz ha egyedül maradsz

2012. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!