Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném számára is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném számára is érdekessé néha a szettemet?

Figyelt kérdés
A barátom azt kérte, hogy próbáljak néha csinosabban, különlegesen felöltözni. Mindig csinosan, igényesen próbálok felöltözni, szinte csak magassarkút hordok.
2012. máj. 1. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha ezzel meg akarja változtatni az öltözködésed azzal pedig egyben a személyiségedet, téged is. Szóval már nem szeret, mert ha egyszer valakibe beleszeretsz nem a ruháért vagy másért teszed, és ha meg szereted, akkor nem akarod megváltoztatni. Ezen gondolkodj el.
2012. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rád vágyik!Ha te úgy érzed rendben van az öltözködésed és elsősorban te magadat csinosnak és ápoltnak tartod a ruháidban,akkor nem veled van a probléma!
2012. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jézusom, lehet, hogy velem van a baj, de szerintem igenis lehet attól szeretni valakit, hogy az illető ízlése nem egyezik a sajátunkkal. Én odáig vagyok a barátomért, meg vissza, de vannak olyan ruhadarabjai, amit még idegenek is megnéznek az utcán, hogy húú(és nem azért mert annyira tetszik nekik)


A kérdésre válaszolva: szerintem csak azt akarta mondani, hogy változatosabban, például ha csak magassarkút hordasz, valami szexi sportos rövidnadrág meg valami helyes egyszerű pamuttop jól állna egy edzőcipővel. Esetleg mondjuk valami szexibb dolog, kihívóbb, csipkés vagy valami valami romantikus egyberuha:)

2012. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!