Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mi tesz egy embert...

Számotokra mi tesz egy embert érdekessé?

Figyelt kérdés

...avagy mitől gondoljátok azt hogy valaki érdekes valaki pedig unalmas.

Például ha valakinek sok a hobbija, szenvedélye...? Pl. jól táncol és jár fellépésekre vagy szépen rajzol és rendszeresen kiállítják a rajzait? Vagy rendszeresen versenyez valamilyen sportban? Tehát az teszi érdekessé, amiben jó, amihez van tehetsége.


Vagy pedig inkább az a döntő ebben a kérdésben, hogy milyen szókincse, stílusa, hogyan beszél, vicces e, szórakoztató e a társasága, jól érzed e magad vele? Vagyis a személyisége?


Vagy valami más? A külső netalántán?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, légyszi fejtsétek ki :)

Ha pl a fent említetteken kívül semmi sem jellemez valakit, akkor már unalmas eleve vagy van még valami ami egy emberben rejtőzhet?


2012. febr. 26. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy midnen összességben. Milyen életet él, hogyan viszonyul a dolgokhoz, miket csinál mikor unatkozhatnékja van, ahogy mondtad, beszéd, szókincs, hozzáállás.
2012. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
végre egy érdekes kérdés :) ezen én is sokat gondolkoztam. számomra az, amikkel foglalkozik, a munkája, a hobbija, és amihez ért, amiben tehetséges, pl. ha sok nyelvet beszél, jól játszik hangszeren, az rám nagy hatással tud lenni. és még a múltja is: történtek-e vele érdekes dolgok, voltak e fontos párkapcsolatai, utazott-e sokat, ilyesmik.
2012. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez teljesen egyén függő, szerintem nem attól lesz valaki érdekes hogy hány díjat nyert el a sportban. Van olyan ismerősöm aki már rengeteg díjat bezsebelt, mégis unalmas egyéniségnek tartom. Nekem az tesz érdekessé egy embert hogy miként beszél, miként néz a világra, hogy látja a dolgait, a szemléletei alapján vagy esetleg ha érdekes a szakmája, hobbija akkor arra azt mondom hogy érdekes de itt sem az emberre értem, hanem arra amivel foglalkozik.
2012. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés:) Kíváncsi leszek a válaszokra. Amúgy valamiért nekem mindig más miatt. Érdeklődés, hobbi, amit tanul stb.
2012. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes vagy értékes? Mert lehet egy semmirekellő drogos is érdekes, mert mondjuk engem érdekel hogy mitől romlott el így az élete, de értékes csak az akinek elismerem a munkásságát, tehetségét, életfelfogását stb.
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyénfüggő, szerintem amúgy az az érdekes ember, aki maga is érdeklődik a világ, és mások iránt. Nem kell befutott festőművésznek vagy matematikus géniusznak lenni. Egy bizonyos fajta érzékenység és műveltség sokat számít. Akivel jókat lehet beszélgetni, azt tartják általában érdekesnek. Persze ha komolyan űzöl egy hobbit az is dobhat a dolgon. Legyen meg a magad stílusa. Klisék, de igazak.
2012. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon jó dolgokat írtok köszönöm a válaszokat!

utolsó előttinek: most itt kizárólag az érdekesre gondoltam. ezért is így tettem fel a kérdést. a példád nagyon jó volt, hogy egy drogos is lehet érdekes, de az hogy értékes is, megint más megközelítés.

2012. febr. 26. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Az érdekes ember,akivel egy hullámhosszon vagyok,tök mindegy,milyen élete van és hogy ő milyen.És az az unalmas,akivel nem értjük egymást.

:)

2012. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szuper kérdés, elgondolkodtatott. Így gyorsan végig is gondoltam, hogy számomra kik az érdekes emberek, a környezetemből egy nő és férfi jutott eszembe. Azért őket írnám le, mert személyes példán könnyebb szemléltetni, mint általánosságban beszélni. A nő még csak nem is barát, hanem egy ismerős, érdekes számomra, mert mindig meg tud lepni egy-egy új témával, olyan mélységekben tudok vele beszélgetni, mint talán senkivel, magával ragad az egész, és senki más nem érti körülötted. Szellemileg roppant felfrissítő élmény. Érdekessé teszi még,hogy stílusában, megjelenésében hű marad önmagához a környezeti változások ellenére is. A férfi, a párom, aki lassan 2 év elteltével is érdekes jelenség. Minden napra tartogat valami újat. Nagyfokú tisztelet övezi a mindennapjait, kapcsolatait,ad magából, de sosem eleget.Soha nem ad annyit, ami után unalmasnak mondanád,bezárja a kapukat eme határ előtt. Hú,erről sokat lehetne filozofálni, ez jutott gyorsan eszembe. :)
2012. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes számomra elég sok ember tud lenni, de nehéz lesz ezt megfogalmaznom :D Én úgy ránézésre el szoktam képzelni, hogy ki milyen lehet, és elég jó érzékem is van hozzá 80+%-ban meg tudom mondani ránézésre valakiről, hogy nagyjából milyen lehet a személyisége. Éppen ezért pont azok az érdekes emberek nekem akikről ránézésre el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet, vagy rosszul ítélem meg elsőre. És a legtöbb ilyen ember olyan mint egy rejtvény és mindig tudnak valami újat mutatni amire nem számítok ... hm ez így elég hülyén hangozhat elsőre :D
2012. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!