Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mi tesz egy embert...

Számotokra mi tesz egy embert érdekessé?

Figyelt kérdés

...avagy mitől gondoljátok azt hogy valaki érdekes valaki pedig unalmas.

Például ha valakinek sok a hobbija, szenvedélye...? Pl. jól táncol és jár fellépésekre vagy szépen rajzol és rendszeresen kiállítják a rajzait? Vagy rendszeresen versenyez valamilyen sportban? Tehát az teszi érdekessé, amiben jó, amihez van tehetsége.


Vagy pedig inkább az a döntő ebben a kérdésben, hogy milyen szókincse, stílusa, hogyan beszél, vicces e, szórakoztató e a társasága, jól érzed e magad vele? Vagyis a személyisége?


Vagy valami más? A külső netalántán?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, légyszi fejtsétek ki :)

Ha pl a fent említetteken kívül semmi sem jellemez valakit, akkor már unalmas eleve vagy van még valami ami egy emberben rejtőzhet?


2012. febr. 26. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sztem ezt nehezen lehet megválaszolni. Mert ez egy érzés. Sok mindenkit tartok érdekesnek, de néha olyanokat is, akit mások nem... és fordítva. Persze ált. ha van vmi különleges hobbija vagy érdeklődik vmi általam nem ismert dolog iránt (ami viszont érdekel), az nem hátrány ilyen esetben... ha meg személyesen is ismerem, az is fontos, hogy ezekről hogy tud beszélni.

De érdekesnek tartom a fura gondolkodású és logikájú embereket is. És úgy bármilyen pszichológiai-pszichiátriai esetet. Meg néha olyasvkiket is, akik csak különösen öltözködnek.

Ez sztem tényleg példánként válik el.

2012. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!