Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném számára is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném számára is érdekessé néha a szettemet?

Figyelt kérdés
A barátom azt kérte, hogy próbáljak néha csinosabban, különlegesen felöltözni. Mindig csinosan, igényesen próbálok felöltözni, szinte csak magassarkút hordok.
2012. máj. 1. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem nekem kéne szembesítenem téged a ténnyel, de valakinek ezt is meg kell tennie, hát akkor legyen:


Erős a gyanú, hogy a párod nem TÉGED szeret.

Szóval ennek tükrében cselekedj!

2012. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jahjah, lehet hogy van a pasidnak egy ideálja és mivel te nem úgy nézel ki, próbál minél jobban ahhoz formálni.
2012. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dora17 ***** válasza:

ne már....:S

akkor minek járt velem 7hónapig? én pasim is mindig ezt mondja h öltözködjek máshogy...-.-"

2012. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyenről nem hinném, hogy szó van, nem akartam ide írni, nehogy megismerje, de akkor leírom.


Éppen veszekedtünk, azon, hogy nem késett a 18. szülinapom megünnepléséről, mert családi ebéd volt. Kéthetente van náluk családi ebéd, de 18. szülinap csak egyszer és vele szerettem volna felvágni a tortámat és az elsőt koccintani, de nem ért oda. :( És ez nekem nagyon rosszul esett. Aztán közölte, hogy sajnálja, hogy a családja fontosabb, én meg mondtam, hogy "hát igen, az unokatesódnak többet bókolsz, mint nekem." Erre azt monda, hogy, "igen, mert ő néha különlegesen öltözik fel. Ha te is különlegsebben öltöznél, nem mindig ugyanúgy, akkor azt észrevenném."

2012. máj. 1. 15:47
 5/13 Diavolino44 ***** válasza:
persze mert minden ferfi vagyik arra hogy a csajat jol megnezzek, s o meg buszke lehessen ra hogy az ove. En csak annyit mondtam az exemnek neha vegyen fel kivagott polot, mert amugy jo melle volt.
2012. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
veszekedtünk az hogy KÉSETT. bocsi :D
2012. máj. 1. 15:47
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:
Mar bocs de a baratod egy bunko...
2012. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Diavolino ezt én is szoktam mondani neki, de mindi azt mondja, hogy hülye vagyok és a bolhából csinálok elefántot.
2012. máj. 1. 15:50
 9/13 A kérdező kommentje:
az 1. évfordulónkról is késett anno, mert segítenie kellett a mamájának gyümölcsöt szedni...
2012. máj. 1. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd engem egyszer a legszakadtabb cuccaimban látott meg a párom, izadt voltam, büdös, sáros (kerti munka) és mikor meglátott a párom mit mondott: olyan gyönyörű vagy! És azonnal az ölébe kapott!


Hiába ugyanaz a ruha (mert nekem nincs pénzem újat venni), hiába a megszokott összeállítás... ő akkor is mindig megdicsér, hogy milyen csinos vagyok!


Szóval... nem rád vágyik!

2012. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!