Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én egy 14éves fiú vagyok, és van egy 12 éves barátnőm.

Múlt héten pénteken úgy volt, hogy elmegyünk sétálni, de lemondta mert "kaptam egy egyest irodalomból és meg tudta az anya..." erre azt mondtam h oké. Vasárnap el akartam hívni moziba, de "nem tudok elmenni mert anya nem enged el..." mondtam h oké. Kedden mondtam neki hogy jöjjön le órák után a suli elé beszélgetni: várok rá fél órát majd jön egy sms: "bocsi h nem mentem ;)" erre is azt mondtam oké. Ma meg elmentünk volna a Mc'Donalds-ba azt mondta hogy a suli előtt találkozzunk 13:45-kor és majd onnan indulunk: ide is jött mondom : végre megjöttél és mehetünk. Erre közli velem, hogy "anya nem enged el mert nem mentem angol órákra már 2 hete és felhívta a tanárom őt..." erre mondtam hogy oké és szó nélkül elmentem.

Ti mit gondoltok erről? szerintetek velem van a baj?



2012. ápr. 27. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsik vagytok még a komoly kapcsolathoz .. Még várj vele kicsit inkább .. :)
2012. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyikőtökkel sincs baj. Egyszerűen ez még nem nektek való. Anyu mindenhol ott van, és mindenbe beleszól. Egy párkapcsolat feltétele egy minimális magánszféra ill. hogy legalább a szabadidőd felett rendelkezz. Ez 12 évesen még nincs meg. De így van ez jól.
2012. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, bár ez alapján úgy tűnik, hogy ő (már) nem akar tőled semmit, csak nem meri elmondani.
2012. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz 12-éves még gyerek ahogy te is szerintem csak az anyukája félti őtet és szégyenli neked ezt mondani.
2012. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindketten fiatalok vagytok, ő meg főleg. ha nekem lenne egy 12 éves lányom, én se nagyon engedném fiúzni, szerintem ez nagyon-nagyon ráér még.
2012. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát muci rengeteg megrázkódtatás fog érni még az életben..
2012. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, majd beszélek vele.
2012. ápr. 28. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!