Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm? Vagy Pasim? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm? Vagy Pasim? Melyiket válasszam!?

Figyelt kérdés
1éwe vagyunk együtt barátommal vagyis már több mint egy.Na de az a baj hogy én még csak 16 éves vagyok..és ugye barátnőim hívnak mindenhova discoba,meg ide oda...és barátom nem enged nem bízik bennem és hát van rá egy kis oka is meg mindig szóval megértem...ő 18 éves ő már volt sokszor discoba mikor nem volt velem meg ilyesmi...de én mostanában kb 2-héttel ezelőtt voltam elsőnek discoba a barátnőmmel nagyon jól éreztem magam meg minden addig míg meg nem érkezett a barátom és hát elég kínos volt mitne mondjak...:/ Szerintetek ki mellett legyek? Barátnők vagy a Pasim mellett? vagy hogy oldjam meg?Lécci segítsetek! :(
2012. ápr. 26. 11:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Barátnők. Elég hülye a pasid ha nem enged és nem bízik meg benned.
2012. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy szeretem a pasimat meg azért egy éw az nállam sok :(.Szeretném ha meg bízna bennem de ő maga is mondta hogy nem fog!!!! :(
2012. ápr. 26. 11:32
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy srác ezt mondta nekem:

Figyelj a csajok jonnek mennek, a barátok maradnak.

Ezt feleltem: Ez más lesz.

Amikor a csaj szakított velem, a srác mondata volt az elso ami eszembe jutott.

2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem enged? Ugyan már...nem a tulajdona vagy!
2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést a segítségünk nélkül kiokoskodnod, akkor egy lépést tettél meg a felnőtté valláshoz és a joghoz, hogy barátod lehessen (merthogy ahhoz kell egy érettség)
2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Hát tudom...de ha egyszer nem enged..mit mondjak neki?? hogy muszály elengednek vagy mi ? :S
2012. ápr. 26. 11:34
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Miért? Engedélyt kell kérned? Menj el és kész.
2012. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz már mert már elég volt ebből.:/ Ő pedig persze minden nap lehet a haverjaival..-.- :S
2012. ápr. 26. 11:37
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a pasid, nem azt jelenti hogy parancsolhat és ugráltathat. Nem tudom hogy bírsz egy ilyennel együtt lenni, mit lehet benne szeretni.
2012. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent elmond az, hogy nem enged. Ez később oda vezethet, esetleg meg is rángat, vagy megüt, ha nem engedelmeskedsz????

Mi az, hogy jó volt, míg meg nem érkezett. Ő mehet nélküled??? Hosszútávon csak vesztes lehetsz egy olyan kapcsolatban, ahol nem vagy egyenrangú.

2012. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!