Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim egy s*gg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim egy s*gg?

Figyelt kérdés
A pasim lebukott,hogy olyanokat beszél az exével, hogy szerelmes még belé és titokban neki akar tetszeni. Ennél csak cifrább dolgokat még. Aztán mikor kérdőre vontam, itt sírt nekem 1 órán keresztül, hogy nem akar elveszíteni. Tippek? Érdekelne, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben? Mit tett, és hogy használt-e? Köszi.
2012. ápr. 22. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Töröld ki, vagy hagyd ott.
2012. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd el, ilyen ember nem érdemel bizalmat.
2012. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, mindkettőtöket csaj hülyített...
2012. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
dugd meg.
2012. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem voltam még ilyen helyzetben, de szerintem ez így már gáz.

Az, hogy nem akar elveszíteni, nem jelenti azt, hogy az exét nem akarja visszacsábítani. Ergo: bevenné a mája, ha két nője lenne. És mivel rájöttél, nincs más választása, hogy téged hülyítsen.

Ha az exbe szerelmes, akkor hagyni kell őt békén: szerezze vissza, vagy felejtse el. Mindkettőhöz idő kell, és te ebbe nem férsz bele a 24 órába és minden érzelmével.

2012. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
amúgyis amíg csak beszél és nem tesz addig mindegy.
2012. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Alap: síró pasit azonnal kirúgni! Pasi csak egy közeli ismerős temetésén vagy a gyermeke születésénél sírhat. De a te esetedben érzelmi zsarolásra használta. Ez csak rosszabb lesz
2012. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ezt a nyafogós kamus kis k*csögöt:D
2012. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: sírt már neked pasi?

Én is ugyanezt az elvet vallottam, amíg nem akartam kidobni a barátom (ok nélkül), és elsírta magát. Rájöttem, hogy nem éri meg eldobni magamtól, mert nála jobbat nem találhatok. Ez másfél éve volt. Tiszta szívből szeretem, és ő is engem.

2012. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor örülünk, mert 20 év távlatából is minden bizonnyal elégedett leszel a döntéseddel.
2012. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!