Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti is éreztetek ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottam párommal,de mindennaposan látom,mert egy suliba járunk.Ugye ennek nemsokára vége,mert nyári szünet lesz,ráadásul ballagás is.Elég sokáig együtt voltunk,és mintha még hiányozna az érzés.Felmerült bennem sokszor,mi van ha nem lesz többet akit úgy tudnék szeretni ahogy őt szerettem,mert mi van,ha mindig ő jut majd eszembe,vagy valami hasonló ok miatt nem fogom élvezni a további kapcsolataimat?tudom hogy butaság ilyen korban ilyeneken aggódni,de kérlek rendes válaszokat írjatok előre is köszönöm.

#ex #ex pasim
2012. ápr. 17. 15:37
 1/5 anonim válasza:
én is így voltam vele,ezért sem tudtam elengedni igazán soha
2012. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár hónap és eszedbe se jut majd ilyesmi.


Ez a szakítás természetes velejárója. Elmúlik.

2012. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elmúlik idővel. de amíg nem múlik el, kicsit úgy érzed h ez nem fog elmúlni. érdekes.
2012. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én hasonló helyzetben vagyok, csak fiú vagyok, ugyanígy most fogunk ballagni, és nekem is az osztálytársam, viszont nem volt kapcsolatom a lánnyal, csak nagyon szerettem, és ő meg csak barátként... én is így érzem h nem fogom elfelejteni:// de ez nem túlzás mert úgy szerettem amire a szerelem kifejezés enyhe... szerintem évek múlva már csak egy emlék lesz, de addig...
2012. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) utolsónak üzenem biztosan találsz majd valakit aki viszont szeret,és lesz vele kapcsolatod is :)) hidd el az jobb lesz,mint áhítozni rá :) remélem igazatok van,és tényleg elfelejtem majd
2012. ápr. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!