Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan eresszem / küldjem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan eresszem / küldjem el őt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, régebbről ismerem, és nagyon szeretem, közeli barát. Mellettem volt amikor mélypontokon voltam, mindig lecsekkolt hogy rendben legyek, és felvidított. És utólag az is kiderült hogy csinált baromságokat miattam amikor összejöttem a pasimmal.(alkohol,drog, bántotta magát fizikálisan), ezekről nem tudtam, csak mostanában derült ki minden,hogy régóta szerelmes belém. Persze, sejtettem régebben a megnyílvánulásaiból,hogy talán többet érez irántam mint barátság, és megbeszéltem vele hogy mi nem leszünk egy pár mert nem érzek iránta mélyebben.

Jó ideig nem találkoztunk, csak telefonon tartottuk a kapcsolatot, és meglátogattam mert már nagyon hiányzott, tényleg közel állt hozzám mint ember. Jól éreztük magunkat, olyan volt mint régen, az este végén meg elsírta magát hogy azóta is csak engem szeret, és elrohant. Mint írtam hogy mennyire is szeret, az mostanában derült ki, ezek az önsebzései, meg hogy mennyi mindent intézkedett az érdekemben általában, ezekre most derült fény, és állati sz**ul érzem magam. Szeretem a pasimat nagyon, de ennyi mindent mint ez a barátom senki sem tett meg értem, és talán nem is szeretett még így engem senki. Én is szeretem őt, de nem bírnám elviselni hogy megint hülyeségeket csináljon miattam magával. Úgy érzem meg kell valahogy szakítanom a kapcsolatot, de hogyan tegyem ezt? Egyszerűen képtelen vagyok elküldeni. Ez lesz mégis az egyetlen megoldás? Aki volt hasonló helyzetben, vagy van ötlete írjon légyszi. Elég nehéz őt eleresztenem magamtól is, de semmi értelme hogy a legkisebb kedves gesztusom miatt is újra reménykedjen, aztán megint összetörjön. ( Nagyon rossz mert már az is átsuhant a fejemen hogy ott hagyom a barátomat miatta, mert iszonyat fontos a barátsága, több értéket hordoz mint a párkapcsolatom hogy őszinte legyek, de nem akarom őt becsapni, és bántani. ) ÁÁÁ:(((:(:(((


2012. ápr. 26. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő is meg tudja szakítani a kapcsolatot, ha így látja jónak. Bízz az ítélőképességében.
2012. ápr. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves ez a fiú?

Engem aggasztana, hogy - gondolom - vagdossa magát. :/ Ugyanis ezzel lelkifurdalást ébreszt benned, még ha nem is ez a célja, márpedig egy normális szerelmes szerintem nem kezd el kárt tenni magában, valami nem teljesen kerek a srácnál. Neked meg lelkiismereti kérdést nem kéne csinálnod a dologból (bár tudom innen a partvonalról könnyű dumálni), mert nemigen van befolyásod a srác érzéseire, ráadásul foglalt is vagy.

2012. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!