Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küldjem el finoman az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjem el finoman az exem, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben összevesztünk és szakított velem, utána megbánta de már nem fogadtam vissza, jobb döntés volt a szakítás, nem voltunk együtt sokáig. De az utóbbi időben megint próbálkozik, viszont engem egy csomó minden zavar benne. Mivel rázzam le? Nem illünk egymáshoz duma??
2011. ápr. 7. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán legyél őszinte... abból baj nem lehet.
2011. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondjam meg neki h 30 éves létére tisztára gyerekesen viselkedik, nem dolgozik, egész nap a gép előtt ül meg focizik, sóher, aki lyukas gatyában jár és fogat sem mos?
2011. ápr. 7. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyszerűen,h neked egy érett pasira van szükséged,és benne nem találod meg azt aki számodra megfelelő lenne,lehet,h bántani fogja az önérzetét kicsit,de ne foglalkozz vele,majd kiheveri,am meg ha kidobott akkor ne alázza le magát,h könyörög,sose értettem ezt,na mind1,nem ez a lényeg.Magyarázd el neki finoman,vagy mondd,h már találtál jobbat!:)
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha barom,és nem ért a szóból akkor küld el a k*rva anyjába,főleg ha ilyen igénytelen.Ismerem az ilyen fajtákat,én is így jártam,akkor szállt le mikor látott vmi kétes dolgot,de még 1 hétig zaklatott,h mekkora egy büdös nyomorék k*rva vagyok!Minél előbb rázd le!Sok sikert!előző voltam:)
2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne ezt inkább ne mond. Elég annyi hogy már nem szereted és nem is fogod.
2011. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

mondjam meg neki h 30 éves létére tisztára gyerekesen viselkedik, nem dolgozik, egész nap a gép előtt ül meg focizik, sóher, aki lyukas gatyában jár és fogat sem mos?"


Akár. De ebben az esetben már csak azért is, hogy kicsit felfigyeljen saját magára.

2011. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kicsit hasonlít rám , bár tuti , hogy nem én vagyok xD


majdnem "... 30 éves létére..."


"tisztára gyerekesen viselkedik, nem dolgozik, egész nap a gép előtt ül"


kicsit "... sóher, aki lyukas gatyában jár ... "

...



szerintem csak hitesd el vele , hogy találtál valaki mást és , hogy ő már abszolút nem érdekel ... ennyi , ha így se megy akkor akár küldheted melegebb éghajlatra is vagy mittudomén :)

2011. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!