Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy nálam pár évvel fiatalabb lány. Annak idején 2 éven át egymás mellett ültünk egy csoportos összejövetelen (amolyan hobbikör). Nagyon jó barátság alakult ki, egy kedves, aranyos lány volt.

Mostanában újra találkoztunk. Komoly nő lett, akinek van egy barátja, akivel együtt lakik. Annyira nem is foglalkoztatott, de közölte, hogy évek óta szeretne összejönni velem. Azt mondta, hogy titokban, csak egyszer találkozzunk kettesben és pótoljuk be ami nem volt és a jövőben sem lesz kettőnk között.

A nő nagyon kedves, vonzó. Megéri belemenni vagy inkább ne? Ha ne, akkor miért ne?


2012. ápr. 26. 00:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
csak térj vele gyorsan a tárgyra,mert ha elkezdesz ott nyáladzani,akkor nem lesz dugás és még a számodat is kitörli.
2012. ápr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, az ide írt megjegyzések alapján a kérdés eldőlt. Hülye vagyok, ha ebbe nem megyek bele. Úgyhogy holnap (ma) nagyon egyet fogok vele érteni.
2012. ápr. 26. 01:47
 13/23 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. De ha veled is megtörténik, majd ne írogasd be ide minden kérdéshez, hogy minden nő k.urva.
2012. ápr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

én nem írom oda sehova, hogy minden nő k*rva, mert akkor a férfiakat is minősítenem kellene - ettől függetlenül igazad van

viszont nem bírok ellenállni. Most már nem megy

2012. ápr. 26. 01:51
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire elszúrod most vele a kapcsolatodat... Szerinted mi lesz utána? Neki bűntudata lesz az élettársa miatt, plusz feszélyezett lesz a gondolat miatt, hogy milyen olcsón, könnyen odaadta magát.. ha most nem dugnád meg, évekig gondolna rád, dugás után viszont szóba sem áll majd veled. Áhh mindegy, ti férfiak érzelmi intelligencia híján csak a farkatokkal gondolkoztok.
2012. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Jééé, nők mennyi mindenre gondoltok. Igaza lehet 15-nek! Ha szakítanak, lehet hozzád menne. Így a dugás után el is felejtheted. Neki most csak 1 numerára kellesz. Nehogy az legyen, hogy az eset után Te belezúgsz...
2012. ápr. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Megértem az indulataid. Azonban azt ne felejtsd el, hogy ő kezdeményezte, nem én. Ha ő nem kezdeményez, SOHA nem közeledek hozzá.

Amúgy nem érzem úgy, hogy létezne egy egységes "férfiak" kategória. Nekem vannak érzéseim és képes vagyok nemet mondani. Itt leírtam mi a helyzet (ő nyitott felém).

2012. ápr. 26. 02:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok indulatos, semmi ilyesmi:D Csak tudod ilyen esetekben nálam nem mentség az, hogy ő kezdeményezett.
2012. ápr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy összevissza dugós típus, de itt engednék a kísértésnek.
2012. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha annyira odavan érted, mi a vérvörös búbánatért is nem szakít a pasival? Hagyjuk már! Lotyócska. Szexelj vele nyugodtan, de ide a bökőt hogy megszívod. Sírni fogsz utána... Itt öreg te fogod a legrövidebbet húzni. Am kedved egészségetekre:)
2012. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!