Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy nálam pár évvel fiatalabb lány. Annak idején 2 éven át egymás mellett ültünk egy csoportos összejövetelen (amolyan hobbikör). Nagyon jó barátság alakult ki, egy kedves, aranyos lány volt.

Mostanában újra találkoztunk. Komoly nő lett, akinek van egy barátja, akivel együtt lakik. Annyira nem is foglalkoztatott, de közölte, hogy évek óta szeretne összejönni velem. Azt mondta, hogy titokban, csak egyszer találkozzunk kettesben és pótoljuk be ami nem volt és a jövőben sem lesz kettőnk között.

A nő nagyon kedves, vonzó. Megéri belemenni vagy inkább ne? Ha ne, akkor miért ne?


2012. ápr. 26. 00:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
naná.
2012. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább benned legyen tisztesség, ha már a nőben nincs.
2012. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Bennem ez a két gondolat egyszerre él.

Ha megteszem: egy piszok alak vagyok.

Ha nem teszem: egész életemben bánni fogom.

2012. ápr. 26. 00:59
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Bolond vagy ha kihagyod!!!
2012. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy egész életedben benned marad a tudat, hogy kihagytad, de lesz benned egy olyan érzés is, hogy jobb vagy mint mások. És engem még az is örömmel töltene el, hogy nem jöttem össze egy olyen nővel, aki ilyesmit csinál a párja háta mögött.
2012. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

ha ilyen,akkor tök mindegy neki,hogy te kúrod meg vagy más.

uh akkor már te is lehetsz.

2012. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Pár éve még középsulis koromban 15-18 évesen enm lett volna szívem ilyesmihez, túlságosan jó fiú voltam, aki a lelkére hallgatott.


Most felnőtt 22 éves férfikén már azt mondom, hogy hülye lennék egy ilyen lehetőséget kihagyni!


1. Azért, mert annak idején sok jóbók kimaradtam az áldott jó szívem miatt.


2. Mert rájöttem a nők nem tisztelik és értékelik a jó fiúkat.


3. Iszonyat b@szhatnékom van, egy szexmániás dugógép vagyok, aki szinte mindig készen áll!!

2012. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ő nem egy alattomos, hanem azt állítja, hogy értem van oda. Úgy érzi, hogy ennyivel tartozunk egymásnak. Szerinte annak idején össze kellett volna jönnünk és mivel nem történt meg, naponta gondol rám. Ennek akar "véget vetni" és egyetlen alkalommal helyre akarja állítani a világ rendjét - az első mondatom kivéve mind az ő gondolatai.
2012. ápr. 26. 01:20
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Őőőő, vajon hány srácnak mondja még ugyanezt?
2012. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyinek mondja :)

Én viszont tényleg hiszek neki, mert nagyon kellemes kapcsolatunk volt. Bennem akkoriban ő egy kislányként élt (18-19 éves volt), most meg nem tudtam betelni vele. Persze ettől nem garantálható, hogy minden szava igaz, de vagyok annyira átverhető, hogy hitelt adjak a szavainak.


Majd találkozom vele holnap és (lehet, hülye vagyok) az itteni érveknek fogok engedni.

Pokoli nehéz dönteni.

2012. ápr. 26. 01:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!