Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női logika. ezt fejtsétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika. ezt fejtsétek meg, vagy ez nehéz eset?

Figyelt kérdés

18ak vagyunk mindketten. hosszzú leeszz, de megéri végigolvasni! banketten történt.

én vagyok a fiú. én a bankettemen állandóan telefonáltam vele, és még hisztizett is, de nem lett komoly. aztán este utánna nem mentem tovább bulizni, nehogy az legyen, hogy berugok. meg nem szereti a barátnőm, ha az oszitársaimmal megyek el, mert rábeszélnének. (am. 2év alatt 3ilyen volt)


2. a bnőm bankettjén:

pedig nem hívott nem írt semmi. este 10kor felhívom, hogy mizujs? erre ő: "nem tudok beszélni, hangos a zene, majd holnap beszélünk, lerakta"....magyarán lerázott.

aztán másnap este ír egy üzit: "képzeld 7ig fenntvoltam, jó volt, nah ügyi vagyok?:P "


arra már nem volt esze, hogy aznap írjon egy üzit, hogy nem gond, ha megyek. engem sosem engedett el, mindig hisztizett. ő meg kérdés nélkül elment.


aztán meg holnap talizott volna, de írtam neki egy mailt, hogy nekem ez szarul esett: hogy én akkor is vele foglalkozam, vigasztaltam, hogy ne féljen az érettségitől, ő meg le se szart engem és ír egy ilyen smst, amitől meg felrobbanok. a storyhoz hozzá kell tenni, hogy sosem járt bulizni, sosem aludt nálam. ilyenkor mindkettőt meg tudta oldani. még nem feküldtünk le egymássál, hosszú ideje, de most meg tudta oldani a benntalvást (nagyijnál), bezzeg ha én kérem, akkor nem-választ kapok. sztetek miért ilyen velem? szeret egyáltalán? vagy csak szórakozik?


bocsi, ha hosszú:$


2009. jún. 21. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nő...
2009. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

egyszer egy kérdést olvastam és a srácnak azt írták: "szereted, szereted, de mit érsz vele, ha nem foglalkozik veled."

ez annyira bennem van..

2009. jún. 21. 23:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aznap este ő unatkozott, másnap este TE, csak ő jobban el tudta érni a célját, azt, hogy beszélj vele
2009. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!