Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női logika. ezt fejtsétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika. ezt fejtsétek meg, vagy ez nehéz eset?

Figyelt kérdés

18ak vagyunk mindketten. hosszzú leeszz, de megéri végigolvasni! banketten történt.

én vagyok a fiú. én a bankettemen állandóan telefonáltam vele, és még hisztizett is, de nem lett komoly. aztán este utánna nem mentem tovább bulizni, nehogy az legyen, hogy berugok. meg nem szereti a barátnőm, ha az oszitársaimmal megyek el, mert rábeszélnének. (am. 2év alatt 3ilyen volt)


2. a bnőm bankettjén:

pedig nem hívott nem írt semmi. este 10kor felhívom, hogy mizujs? erre ő: "nem tudok beszélni, hangos a zene, majd holnap beszélünk, lerakta"....magyarán lerázott.

aztán másnap este ír egy üzit: "képzeld 7ig fenntvoltam, jó volt, nah ügyi vagyok?:P "


arra már nem volt esze, hogy aznap írjon egy üzit, hogy nem gond, ha megyek. engem sosem engedett el, mindig hisztizett. ő meg kérdés nélkül elment.


aztán meg holnap talizott volna, de írtam neki egy mailt, hogy nekem ez szarul esett: hogy én akkor is vele foglalkozam, vigasztaltam, hogy ne féljen az érettségitől, ő meg le se szart engem és ír egy ilyen smst, amitől meg felrobbanok. a storyhoz hozzá kell tenni, hogy sosem járt bulizni, sosem aludt nálam. ilyenkor mindkettőt meg tudta oldani. még nem feküldtünk le egymássál, hosszú ideje, de most meg tudta oldani a benntalvást (nagyijnál), bezzeg ha én kérem, akkor nem-választ kapok. sztetek miért ilyen velem? szeret egyáltalán? vagy csak szórakozik?


bocsi, ha hosszú:$


2009. jún. 21. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vagy nem szeret téged,vagy túl szórakozott volt. de kétlem hogy megcsalt volna.
2009. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vmiért "büntetni" akar, vagy nagy lánynak akar tűnni. Vagy valamiért azt akarja éreztetni, hogy nem vagy neki fontos, de ezt csak azt szeretné, hogy figyelj rá. Éz ezt gondolom, azonban ahogy elmesélted, Te ígyis nagyon figyelsz rá, tehát nem értem miért csinálja ezt...Lehet, hogy féltékennyé akar tenni. Szerintem beszéljétek meg, a bulikat meg próbáljátok meg közösen, de ez nem fair, hogy Téged nm enged el...A nőknek nem mindig esik jól elengedni a párjukat, de mi is megyünk barátnőzni stb szóval nem lehet egy szavunk sem:) Pár évvel ezelőtt nekem is kicsit rossz volt, ha nélkülem ment vhová/ azért mert én nem tudtam menni, nem azért mert ő külön akart/ de nem éreztettem vele, ahogy "öregszem" így pedig már egyre kevésbé zavar!

21/L

Remélem segítettem!

2009. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát így szar. engem meg otthon evett a méreg, hogy engem meg nem engedett. vis azt mondta mennyek, DE nem szereti, ha velük megyek...magyarán ha nem akarok durit oldani akkor ne menjek nah:D
2009. jún. 21. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Sz.tem nagyon bunkón viselkedett. Ezt komolyan meg kell beszélnetek...

És különben is, mi az, hogy nem bulizhatsz? Én fiúm, akkor bulizik a haverjaival, mikor akar és én is, nem korlátozzuk egymást...ilyen fiatalon még ez is fontos (mondjuk inkább neki, mint nekem).


Az főleg gáz, hogy most bezzeg, bent tudott aludni...nekem úgy tűnik nem vesz komolyan téged. Nem lehet, hogy túlzottan körülugrálod és elszaladt vele a ló?


20/L

2009. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ez azért van, mert mi srácok nem tudunk mást tenni, csak tűrni, főleg ha szeretjük az illetőt és ők ezt gonosz módon kihasználják:D
2009. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jajj, de rossz dolgotok van, kedves utolsó:P amúgy nekem sajnos ebből az jött le, hogy annyira nincs oda érted. ha annyira akarná, biztos meg tudná oldani, hogy nálad aludhasson, lásd a mostani esetet. beszéljetek róla szerintem!
2009. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nincs rossz dolgunk:P 22:25 ös voltam
2009. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

dehogynem rossz dolgunk van!!

mindent megadtam neki, ez a hála. ezek után majd leshet mikor fog velem talizni.hehe:d

2009. jún. 21. 22:50
 9/13 anonim válasza:
De Te szereted... ez tuti:) és úgyis megbocsájtod neki:P Hidd el nekem 22:15 ös
2009. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
*22:25 ös bocsi
2009. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!