Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! (min.20 pls. ) Fejtsétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! (min.20 pls. ) Fejtsétek meg!?

Figyelt kérdés
Elmondjátok egy srácnak, akivel nem nagyon ismeritek egymást, hogy tetszik nektek. Szimpatikus nektek, mondjuk, hogy jóképűnek tartjátok és többszöri (5-6), de alkalmanként rövid (15perc) beszélgetésekkor (nem randik) érzitek a vonzalmat is köztetek. Miután a férfinek elmondjátok, hogy tetszik, ő nem ül fel a biztos nyeregbe, hanem próbál még több pozitív (kapcsolatok során fontos) erényeket felsorakoztatni előttetek (nem nagyzol stb., úgy viselkedik), ugyan néha pimasz, de megfeszül, hogy érezzétek, úgymond... nem rossz emberre bíztátok, hogy tetszik nektek. Nincs köztetek semmi, udvarlás folyik éppen. Persze, nem úgy, hogy porban fekszik előttetek és bevall nektek mindent, hogy hú..., hanem fenntartva a férfi látszatot, aki kicsit titokzatos, pimasz, de ambíciózus és ahogy tudja és engedi a férfi keret érezteti veletek, hogy csak "Ti" kellettek neki. Bár nem erről az oldaláról ismertétek meg először (magam alatt voltam, depresszió gyanús, paranoid, távolságtartó), de olyan nehéz elhinni, hogy nincs semmi csavar, vagy hátsó szándék a skacban, csak egyszerűen magára talált és ezt kihasználva, nektek a legtöbbet akarja nyújtani? A lány 25.
2011. febr. 5. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kicsit összevissza írtál... Nem igazán értem, mit szeretnél tudni.
2011. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te most remélem a lány vagy, mert ha a férfi akkor eszméletlenül túlkomplikálod az egész dolgot.


24/L

2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hogy mit érezhet a lány, mert szerintem azt hiszi játszok vele, pedig csak szintet léptem, sínre kerültek a dolgaim és csak az érzelmeire vágyok, nem a sebeim nyalogatására, problémám megoldásaira, rátámaszkodásra. Ezért is nem nyitott felé először, mert éreztem, hogy nem vagyunk egy szinten, de most meg 2szer akkora az aurám és szerintem azt hiszi szélhámos vagyok... :(


Én vagyok a hím tag, kabbe 24/L :)

2011. febr. 5. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyugi már :) Kicsit legyél határozottabb, legyél humoros, aztán nem néz szélhámosnak :)

Hímtag :'D

22/L

2011. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a férfi sorsa tényleg. Megtenni amit a szív diktál és viselni a következményeket... Cselekedni fogok ha megint felpiszkál, aztán viselheti ő is. :) Legutóbb is mellettünk a kollégája (szintén nő), vendégek és hergel úgy, hogy a hidegvérem is csődöt mondott majdnem. Csak mi tudhattuk mi játszódott le a fejünkben, de nagy levegő és tehetetlenségtől fújtatva helyezkedtem vissza. Ő meg látta és szinte csalódott volt. Há nómális?
2011. febr. 5. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Na most ezt nem értem. Mivel hergelt?
2011. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Állítólag a nők komplikálják túl a dolgokat, de mi nem értünk téged.


Egyszerűen csak szeresd őt és ezt éreztesd vele. Írhatsz eköré a gondolat köré még tíz sort, de ez marad a lényeg.


26/L

2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én az ilyen férfiakat szeretem. Akiken nem lehet tudni egyértelműen mit akarnak, maximum sejteni. Főleg a pimasz fajtákat :D

Viszont ha a kiszemelt lány nagyon nem érti a szitut, akkor adj rá még egy kicsit, ennyi az egész. Egy idő után úgyis leesik neki. 22/L

2011. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát a mozgása, a közelsége, ahogy hozzám ért minden annyira magától értetődő volt. Nagyon nem "könnyű" lány és érezte, hogy nagyon kívánom, én is hogy ő is, és nem akart leszállni azokról a húrokról. :D Én akadtam le róluk, mert merevedés lett volna a vége. Ne mondjátok, hogy nem értitek miről beszélek. Összhang, millió el nem mondott szó 2 ember között és mégis tudnak mindent. Nem megdugni, de abban az ütemben magamhoz húzni és forrón ölelni, csókolni, érinteni szinte létkérdésnek éreztem. Fogom szeretni és egyszer csak megérzi, vagyis elhiszi. Ha találkoznánk civilben más lenne a helyzet, de barátja van, aki kint dolgozik és most nincs itthon, hogy szakíthasson vele, vagy megbeszéljék, bár utóbbi nem valószínű szerinte, de minden erőmre szükség lesz túlélni, ha vele marad. 6 éve vannak együtt, el is fogadtam, hogy addig semmi, míg képben van a másik. De kínlódok és szar kétségek között lenni, ráadásul a 36 éves jelenlegi barátja után, én egy 23 éves, családdal lakó panel gyerek vagyok, önállóan nem feltétlenül biztos egzisztenciával. Ez böki a csőrömet, de mivel egyelőre nem feleségül kérem, az övét remélem nem, mert úton a dolog azért. Köszönöm utolsó nagyon, meg is fogalmaztad mit szeretnék, de egyik napról a másikra nem megy, hogy tökéletesen átadom magam Neki, ez ellen nem tudok tenni, sok év, sok árulás verte belém a bizalmatlanságot, de ennyire még a családom sem ért, mint ő. Bízok benne természetesen, de amíg képben lehet a régi barát és bármi más, addig szikla kell maradjak valamennyire, hogy legyen élet, akárhogy alakul.
2011. febr. 6. 01:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a szám kifejez mindent. http://www.youtube.com/watch?v=3fqdJAK_voE
2011. febr. 6. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!