Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fejtsétek meg helyettem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejtsétek meg helyettem, mert én nem jöttem rá miért van ez?

Figyelt kérdés
Kértem egy férfitől egy szívességet, cserébe adtam neki egy pici ajándékot.Addig soha nem találkoztunk még. Sokkal fiatalabb vagyok tőle, de beszélgettünk és nagyon kedves volt, érdeklődött felőlem, pedig nem lett volna muszáj mert nem voltunk ismerősök ő mutatkozott be, nevemre vissza is kérdezett, kérdezte hol lakom, és második beszélgetésünkkor is sokat érdeklődött, még azt is van e barátom (mondtam nincs). Ennek ellenére, amikor beszélgetés után később csak úgy odamentem elköszönni tőle, akkor nem volt kedves, sőt olyan lerázó mintha "sok" lettem volna neki. Tényleg az volt. Mi a francért érdeklődött, kérdezgetett, ha nem muszáj és nem akar semmit? Azt hozzáteszem, minden beszélgetés előtt én mentem oda hozzá, de nem megismerkedni akartam, hanem azt a szívességet, és tényleg nem lett volan kötelező ennyire személyeskedni.
2010. jan. 2. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanígy jártam én is, szóval kíváncsi vagyok a válaszokra!
2010. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy kiábrándult valamiért?
2010. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis privi oldal kérlek körvonalazd a szivességet, és az ajándékot!
2010. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de háromszor beszélgettünk és beszéd alatt érdeklődés, majd elköszönéskor amikor odamentem már lerázás. A szívesség : egy tárgyat kértem el tőle ami nála volt (de neki nem volt fontos), és odaadta ajándékba. Azelőtt nem ismertük egymást, csak összeszedtem a bátorságom és odamentem hozzá. Nem is értettem miért ilyen ismerkedős, flörtölős először..
2010. jan. 2. 22:47
 5/6 A kérdező kommentje:
nem ábrándíthattam ki, normális voltam, nyitott, és kedvező válaszokat kapott a kérdéseire
2010. jan. 2. 22:53
 6/6 anonim válasza:

lehet hogy nem akart "belemélyedni"

nem tudom mennyi idős vagy és ő mennyivel idősebb, de talán ezért is

2010. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!