Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha nem szeretem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nem szeretem ha a fiú fizet helyettem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ő az első fiúm.De ez nem lényeg..:)

Első problémám az hogy nem szeretek előtte kajáról beszélni,annyira cikinek találom nem értem miért:S Ez miért van?:/

Második az lenne,hogy nem szeretem ha ő vesz nekem meg valamit ha én is ott vagyok.Vagyis ha ő fizet. Miért vagyok ilyen?:S

Annyira zavar..:/


13/L


2010. okt. 12. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én sem szeretem, ha a lány fizet. :D
2010. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

50-50%


Én 1x bejátszottam, hogy: "Mire hívsz meg?" :D


*/F

2010. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát a fiúnak biztos nem gáz. XD

Amúgy meg az étellel kapcsolatban nem tudom. Nincsenek pl. étkezési gondjaid-súlyproblémák stb. nem mintha lényeg lenne... a fontos h neki tetsszél?

2010. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert nem vagy pénzéhes. kevés ilyen van, én sem szeretem ha a pasi fizet. tartsd meg ezt a jó szokásod. persze néha engedd, hogy meghívjon, de ne állandóan.
2010. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

sztem még kicsi vagy azért, én is igy voltam az első barátomnál meg a másodiknál is habár idősebb voltam nálad egy évvel... kinövöd sztem ;)


16/L

2010. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mármint h cink előtte akajráról beszélni *előző voltam*
2010. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az, hogy kellemetlenül érint a kaja téma valószínűleg azért van, mert a kajálás ösztönökkel függ össze, az ösztönök pedig mindig egy kényes terület, nem lehet megszépíteni. valószínűleg nem szeretsz kiszolgáltatott lenni, talán azt is ezért nem csíped, ha helyetted fizet.
2010. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja, igen, idővel nagyon valószínűséggel ezt kinövöd. előző voltam
2010. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.:D

Hát,mivel nem eszek sokat (napi 2x) ezért érint érzékenyen a téma.És igen,nem vagyok pénzéhes.:) Meg tartom ezt a szokást;)

2010. okt. 12. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:
miért csak napi 2x eszel?
2010. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!