Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha nem szeretem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nem szeretem ha a fiú fizet helyettem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ő az első fiúm.De ez nem lényeg..:)

Első problémám az hogy nem szeretek előtte kajáról beszélni,annyira cikinek találom nem értem miért:S Ez miért van?:/

Második az lenne,hogy nem szeretem ha ő vesz nekem meg valamit ha én is ott vagyok.Vagyis ha ő fizet. Miért vagyok ilyen?:S

Annyira zavar..:/


13/L


2010. okt. 12. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát elég gáz, ezzel azt fejezed ki neki, hogy egyáltalán nem akarod, hogy közöd legyen hozzá.
2010. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezzel nem fejezi ki azt,hogy nem tartozik a sráchoz. :) Én se szeretem ha mindig fizetnek helyettem,van amikor én hívom meg a srácot mondjuk 1-1 sörre,ebben semmi nincs.Utálok úgymond tartozni a pasimnak nem az a feladata hogy ellásson,persze más a helyzet ha együtt él az ember,vagy komoly kapcsolatban élnek,de ez nem 13 évesen van,hogy nagyon komoly kapcsolatban él 2 ember. :)

18/L

2010. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igazából itt olyan elenyésző tételekről beszélünk hogy a fiúnak általában teljesen mindegy hogy fizet e vagy sem csak azon görcsöl vajon a lány elvárja e hogy meghívják vagy sértőnek találja e ha fizetnek helyette.Ilyenkor általában inkább meghívják a lányt mondván hogy ez a kisebb rossz szemben azzal hogyha elvárná a lány a meghívást de mégis magának kell fizetnie
2010. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!