Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereztétek már vissza exeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereztétek már vissza exeteket? Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szakítottam a volt barátommal, akkor pont 2 hónapot voltunk együtt. Neki most van barátnője, még csak pár hónapja tart a kapcsolatuk. Tudom, hogy a mi kapcsolatunk elég rövid volt, de én akkor is úgy érzem, hogy csak is Őt tudom szeretni, nekem azóta nem kell más, csak ő, újra...sajnos ez most elég reménytelen, mert ő nagyon boldognak tűnik, és már biztos túl van rajtam, mert ez több mint egy éve volt, de én soha nem tudom elfelejteni!!! neki fogalma sincs arról, hogy én még mindig szeretem, mert én hagytam ott, és elég csúnyán elbántam vele, utána még elég sokáig tepert értem, de én minden közeledését eluatasítottam. De most kell, lehet azért mert most tudom, h mást szeret, és zavar, h már nem kellek neki, de hiányzik az a boldogság amit mellette éltem át, és ha kevest is voltunk együtt, számomra Ő az igazi, így utólag nagyon rendes, figyelmes és kedves, nem becsültem őt eléggé, és fáj, h ilyen hülye voltam...Szerintetek van még esély arra, h újra együtt legyünk? Mit tehetnék? Még annyi, h osztálytársak vagyunk, szóval mindennap látom. Ti voltatok már hasonló helyzetben? Vagy sikerült már exeteket visszaszerezni, esetleg ennyi idő elteltével? 16/L
2012. ápr. 21. 19:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat:) tényleg hasznos tanácsokat adtál, és megerősítettél abban, amit gondolok;) nem akarom az ő boldogságát tönkretenni, ha végen van a kapcsolatának, és még mindig így fogok érezni iránta, akkor nem hagyom veszni a lehetőséget és nem fogom mégegyszer úgy elrontani, ahogy régen tettem. az erős nyomulás szerintem is hülyeség lenne, csak szánalmassá tenném magam a szemében. mégegyszer köszii a segítséget...;))
2012. ápr. 23. 20:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Sikerült visszaszerezni?
2013. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta is osztálytársak vagyunk, összejöttem mással, ő meg megvan a barátnőjével. Viszont egyik pillanatról a másikra nagyon jóban lettünk újra, és folyton érdeklődött felőlem, meg az új kapcsolatomról. Egyelőre barátok vagyunk, nem akarok a kapcsolatába beleavatkozni, de ha vége, még mindig látok rá esélyt h újra kezdjük, de lehet ez csak álom marad... "Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér..."
2013. júl. 18. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!