Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik kapcsolatban vagytok hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban vagytok hol szoktok aludni álltalában? 19/L

Figyelt kérdés
ti alszotok a pasitoknál vagy ő nálatok? Vagy mindig máshogyan
2012. ápr. 20. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Elején általában én mentem, mert távkapcsolatban voltunk. És örültem, hogy kéthetente nem haza kell járnom, hanem hozzá :D Néha ő is átjött, most már együtt élünk.23/N
2012. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte mindig én alszok a barátomnál. Nála kényelmesebb, ketten laknak anyukájával, így ott nem zavarunk senkit.

Ő akkor alszik itt, ha koncert után nem akarunk plusz 5 percet sétálni hozzájuk. :D


20l és 25f

2012. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megyek hozzá. Náluk sokkal nyugodtabb a légkör.

22L

2012. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!