Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők hogy sokáig bírjuk a sex-et?

Figyelt kérdés

Szerintem ez természet ellenes dolog hogy 10-20 percig tudjon a férfi sexelni, pont a fajfenntartás miatt alakult úgy hogy a férfi gyorsan elmenjen és gyerek legyen, különben kihalna az emberiség nem?

Meg mindig jönnek a süket dumával hogy tartsam vissza, meg gondoljak másra... de miért gondolnék másra?? Ha sexelek akkor arra gondolok, azt élvezem



2012. ápr. 16. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Hát tudod, engem például kimondottan irritál, ha a pasi 20 percig ügyködik rajtam. Olyan kérdések foglalkoztatnak, hogy:

-nem vagyok elég jó?

-nem kíván?

-ha már elélveztem, kötelező még egyszer?

-ha nem tudok elélvezni, játsszam meg, mert sose lesz vége???


komolyan, sokkal rosszabb, mintha 2 perc alatt elmenne, mert akkor tudom, hogy be van indulva. Max egy idő múlva újra próbáljuk, ha nekem nem jött össze. Mint rettegni hogy újból fél órán keresztül fog nyüstölni, horzsolni...

2012. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha te élvezed, oké... de arra nem gondolsz, hogy a nőnek is élveznie kéne? vagy te hogy gondolod ezt? Hogy ahányszor rádjön a kangörcs mindig gyerek is lesz belőle, vagy mi? Így is sok az ember a világon, te meg még itt szaporodnál? Fhuuuu... Na meg hát basszus 3 percért kár is belekezdeni :)))) Nem? több időbe telik mig leveszitek a ruhákat XD
2012. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azert, hogy tudd rendesen megkefelni s ne csak arrra gondolj, hogy neked jo legyen, puha pocs, aki 10 percig nem birja legalabb akkor az gyakoroljon kicsi onkontrollt...
2012. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

önkontroll.... ez mekkora baromság! és mégis mire gondoljak kefélés közben hogy ne menjek el, a meztelen öreganyámra vagy mi? le is lankad egyből a szerszám....

vazze, ha alattam van egy gőzölgő nuni én meg nyüstölöm, akkor nem tudok és és nem is akarok másra gondolni csak hogy beledurranjak, utána meg lenyalogassa a makkomról a maradékot a csajszi!

2012. ápr. 16. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
természetellenes (igen, így egyben) a 10 perc? te hol élsz?:D ez szerintem egy minimum idő...
2012. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor lenne értelme a megközelítésednek (3 perc 10 perc helyett), ha 7 perc múlva már készen állnál a következő bevetésre és ezt legalább 3x meg tudnád ismételni. A menstruáció betiltása is 25%-kal növelné a népességet. Matematikailag.

Az ember megtermékenyíthetősége nem függ már az évszakoktól és az időjárástól, tehát bővel bele fér az a 10-20 perc.

Amúgy meg ha szexelsz (igen, sz és nem s van a szó elején), akkor elég a 3 perc is. Ha szeretkezel, akkor 5-10 + 15-25 perc egy alkalom. Szinte mindig a barátnőm élvez el előbb.

2012. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed azt, hogy baromsag, nem is azt mondom, hogy masra gondolj mikozben a csajt nyomogatod hanem, hogy ne ugy elvezz el mint egy szuz srac aki eloszor csinalja, alig rakja be s mar kesz is, az nem ferfias mar ne haragudj, kefeld meg alaposan a csajt ne csak be-ki s azzal annyi. En peldaul akkor megyek el amikor akarok, eljutattom magam a csucsig s ott kicsit leallok s tartom egesz a hataron, hogy epp elne elvezzek s akkor miutan a csajis latom, h kivan elegeulve akkor bevadulok kicsit s kesz. Na ezt csinald utanam s akkor szovegelhetsz..
2012. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy írtad mintha te a fajfenntartásért csinálnád... Arra nem gondolsz hogy a partnered nem élvez el 1perc alatt? Meg a "csajnak az a dolga hogy lenyalogassa utána a ...od"? Fujjmár ki vagy te? Szerintem sokat kell még tanulnod arról hogyan elégíts ki egy nőt...
2012. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt te csak gondolod kisbarátom.... szopi után odadobok neki egy húszezres oszt mán ki is van elégülve a csaj....
2012. júl. 22. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!