Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ezek után is várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ezek után is várjak?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat lett a kapcsolatunkból barátnőm szülei miatt.Titokban találkozgattunk de rájötte az anyáék majd volt pár gond de végül is együtt vagyunk,egymástól 120km-re és csak neten beszélünk.Barátnőm azt mondta ha betölti a 18-at akkor már nem parancsolnak neki,addigra külön költözik és együtt lehetünk. Vagy hozzám költözik. Mostanában mentem abba a városba ahol ő él,előtte szoltam neki hogy megyek és szeretném látni de az volt a válasz nem engednek..

Ilyenkor mit tegyek? szeretm meg minden de igy mi lesz? várok rá 2-évet és utána meg majd lesek,mint borju az ujkapura,mert az lessz hogy nem engednek..

nem tudom mit tegyek. Én csak vele akarok lenni..


2012. ápr. 4. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? el tudnád őt tartani? Lenne aki helyetted dönt az ő nálad való tartozkódásról?
2012. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a szülőknél próbálkoznék. Nem tudom, hogy mi a szülők gondja veled, de szerintem az a "legegyszerűbb" ha elmész hozzájuk, és elmondod, hogy te nagyon szereted a lányukat, nem akarsz titokban találkozni vele, hanem igenis nyílt lapokkal akarsz játszani, stb stb. Megkérdezheted tőlük, hogy miért állnak így hozzád, esetleg megbeszélhettek valami kompromisszumot. Pl: mindig hazahozod időben, nem hátráltatod a tanulmányait stb.
2012. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudtok találkozni az már nem igazán nevezhető kapcsolatnak. Próbáld meg megbeszélni a szüleivel. Nekem is volt olyan lány akit tiltottak tőlem, és meg tudtuk beszélni.
2012. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én most töltöttem a 18.-at barátnőm 16-éves. Az volt hogy anyukám roma nemzetiségű és igy én is az vagyok egy részben meg magyar is mivel apukám 2.generációs magyar rendőr családból való. Meg volt olyan hogy 8.hónapban voltunk együtt és felhívott az anyja hogy keresek egy olyan lányt akivel idézem Sex-elgetek" de a legelső együtt létünk a kapcsoltunk után 1-2 hóval történt.Majd elmondta barátnőm neki és mondta hogy menjenek el ketten és írjanak fel gyógyszert,erre az volt a válasz hogy oldajam meg én,én megvásároltam az óvszert és használtuk is! Majd a 7.hónapban felhivott ezzel hogy ha nem hagyom békén a lányát feljelent a rendőrségen meg ilyenek...
2012. ápr. 4. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég undorító szuka az anyja...

Milyen jogon bánt téged, ha nem is ismer?

Vagy tettél valami rosszat?

Sajnos ennek nem lesz jó vége, hidd el...

Nem hiszem, hogy eltudnád tartani a lányt...Ahhoz pedig hogy 2 évet érdemes legyen rá várni, tehetne többet a kapcsolatért. Ebben a korban még jobb ha tanul, amíg teheti. Utána már jön a kemény élet és a szegénység, ha nincs értékelhető tudás.

2012. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon úgy tűnik, hogy a szülei kicsit rasszisták + féltik is a lányukat. Elég értelmesnek tűnsz, szerintem érdemes lenne megpróbálnod egy beszélgetést a szülőkkel. Ha tisztelettudóan viselkedsz, esetleg viszel nekik egy üveg bort meg valami bonbont, talán meg tudod győzni őket, hogy nem egy "cigány sztereotípiával" van dolguk. Bocsi, ha valami sértőt mondtam. :) Egy barátnőm szülei is ugyanígy reagáltak, amikor egy roma fiú udvarolt a lánynak, de neki sikerült meggyőznie a szülőket, hogy úgymond rendes gyerek. Tudom, hogy nem könnyű az ilyen emberekkel, de kitartást! :)
2012. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd az én egyik közeli ismerősöm is egy elvakult, primitív rassizsta, vannak ilyenek. Sajnos ez van. Mondjuk ő nem pont roma ellenes.
2012. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
NEM LEHET VELÜK BESZÉLNI!
2012. ápr. 4. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Más ötletem sajnos nincs :(
2012. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sok mindent megéltünk és ha belevesszük ezt a távkapcsolatot is akkor 9hónapja vagyunk együtt! Nagyon szeretem de nekem igy nem jó :( Szeretnék vele lenni de nem tudom.. ő azt mondja nem engedik. Én nem kérdeztem néha csak le mentem ha otthon kérdőre vontak nem mondtam semmit csak annyit hogy szeretem..majd két pofon után bemehettem a szobába,de még érte legalább is nekem! Meg volt olyan hogy lementem hozzá nőnapra vettem neki ajándékot,anyukám egyedül nevel mineket családi és szociállis ennyi,kaptam 5000ft. Vettem neki ajándékot és 10-percet engedték velem..

Majd amikor haza mentem anyu orditott..h én vagyok a hülye,meg h ezért basztam el 5E-t de nekem meg érte!!

Csak vele szeretnék lenni :'(... (U)

2012. ápr. 4. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!