Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy a lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a lanyok 90%a nem keres soha egy pasit, hanem mindig azt varjak hogy a pasi hivja fel oket, a pasi irjon rajuk?

Figyelt kérdés
ritka az olyan lany aki nem igy mukodik.
2012. márc. 30. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Amíg udvarlási szakasz van, addig a pasinak illik keresnie a lányt. Hogy néz már az ki, ha a csaj koslat a pasi után??? És ha te pasi vagy, és azt várod, hogy a lányok fussanak utánad, akkor grat...pfff...
2012. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Régen az volt a normális, ha a pasik hívták a nőket randira. De manapság szerintem inkább a lányok kínálják fel magukat a fiúknak. Szerintem attól, hogy 2012-t írunk, még mindig a fiú dolga udvarolni..
2012. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem ez miért rendellenes számodra. Amióta világ a világ a férfi udvarolt a nőnek, ő tepert érte még akkor is, ha a nő irányít végső soron. Nincs ez másképp az állatvilágban se egyébként.
2012. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha meg a lány keres pasit, akkor meg leribancozzák, hogy biztos k@rva, mert hogy néz ki, hogy nő létére szedi fel a srácokat...


Ha van sapka, ha nincs sapka...

2012. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én egy kezdeményező alkat vagyok (21/L), de ezt a fiúk furának találják, sőt nem is értékelnek túlzottan. Pl. most van egy srác, akivel lassan egy éve járok, de mivel én gyakran hívtam, gyakran kérdeztem, hogy van-e kedve csinálni valamit... ő leszokott arról, hogy bárhova is elhívjon. Most már csak akkor találkozunk, ha én hívom őt. Nekem ebből elegem van, most tervezem neki megmondani, hogy vége. És mostantól én is hagyom, hogy udvaroljon csak a pasi...
2012. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Ok, kedves hölgyek, én szívesen udvarolok nektek, de akkor fogjuk és dobjuk is ki az egész feminizmust úgy a kukába ahogy van.

Vállalom azt is, hogy eltartalak titeket, de a helyetek a konyhában van, mire hazaérek legyen finom vacsora, csillogjon a ház a tisztaságtól, és nekem már csak a gyerekkel kelljen foglalkoznom, meg az általatok behűtött sörömmel. Továbbá, nő nem lehet sem magas beosztásban, sem a parlamentben, Jó a szavazati jogotokat esetleg megtarthatjátok....


Szóval mindezzel a kis példával csupán azt akartam szemléltetni, hogy a drága magyar hölgyek rohadtul visszaélnek a feminizmussal, mert egyenjogúság halljuk mindenhonnan... Ok, akkor ti is nyugodtan kezdeményezhettek! Az egyenjogúsággal nem csak jogok járnak anyukám, hanem kötelezettségek is! Nem a középkorban élünk. Nálunk fejlettebb társadalmakban például Skandináviában tényleg jól működik a feminizmus a férfi és a nő tényleg egyenlő, legyen szó munkáról, a feladatok megosztásáról, vagy a párválasztásról. Kár hogy a magyar társadalom olyan maradi és csökönyös, mint egy öszvér.

2012. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

#6: tipikus lúzer pasi hozzáállás. Egy férfi ilyenen nem is gondolkodik, mondom ezt férfiként. A nő szül gyereket te ostoba, már csak ez az egy dolog feljogosítja arra, hogy elvárja, a férfi teperjen érte. És manapság még csak el se várják.


31/F

2012. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

évmilliók óta az állatok 95%-ánál ez a helyzet. a hímek a tarkábbak, a szebbek, ők udvarolnak, kelletik magukat, a nőstény pedig választ. és mi is állatok vagyunk igazából. évezredek óta a pasik udvarolnak. szerintem ehhez semmi köze a feminizmusnak. most hagy ne legyen már olyan nagy probléma, hogy a nő dolgozni jár, és így ő is tud pénzt adni a háztartásba, ha mellette ugyanúgy megcsinálja a házimunkát, a vacsorát (mint pl anyám)... nem értem, hogy ezzel miért ellenpéldálózik itt valaki, mintha ez akkora bűn lenne.


ha nem tetszik a rendszer, ne udvarolj. ilyen egyszerű.

egyébként én pl kezdeményező alkat vagyok, ha akarok valamit, akkor kimutatom, és nem félek felhívni, vagy elhívni valahova a kiszemeltemet, de attól még a véleményem az, hogy udvarolni bizony a pasinak kell.

2012. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekled, akkor ugyanúgy keres téged, ahogy te keresed őt, de az első lépéseket illendő neked megtenni.

Nem tudom mit vagytok annyira felháborodva, "egyenjogúság van" tündérkéim!!!! Azonos esélyek, azonos kötelezettségek. :P

2012. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre azért nem merek teperni egy lányért mert nem tudom ,hogy egyáltalán lenne e esélyem vagy totál hülyét csinálok magamból és/vagy barát kategória vagyok és a pénzt szórom.


Természetesen miután megkapom a jelent azonnal változik a helyzet és programot programra halmozok illetve nem nyomulósan ,de keresem,érdeklődöm..

2012. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!