Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy a lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a lanyok 90%a nem keres soha egy pasit, hanem mindig azt varjak hogy a pasi hivja fel oket, a pasi irjon rajuk?

Figyelt kérdés
ritka az olyan lany aki nem igy mukodik.
2012. márc. 30. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
oké, akkor ha azonosak a kötelezettségek, akkor légyszives jövő hónapban fetrengj már te is itthon egy napig azért, mert nem tudsz felkelni, hogy suliba menj, és kb sírsz a fájdalomtól, és kihányod azt a rohadt görcsoldót, mielőtt felszívódna, mert annyira fáj a menstruáció első napja.
2012. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Milyen jelet kedves előző? Még egy normális mosolyt is lusták elsütna a drága hölgyek. Elvárják, hogy gondolatolvasók legyünk. Pontosabban elvárják, hogy akkor és az menjen oda hozzájuk, aki nekik teszik, és akkor amikor nekik tetszik, és ó ha te szerencsétlen balga nem így teszel, bizony nem kedves elutasítás, hanem durva megalázás lesz a jutalmad.
2012. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kettővel korábbinak ment.
2012. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
# 12: milyen vicces egy rinyáló hímnemű, istenem, a teremtés koronái, ja.
2012. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, hogy kezdeményezzen és keressen a férfi.De ezn 20 éves korom után már túltettem magam.Keresem azt aki számomra igenis fontos ugyanúgy ahogy ő engem!
2012. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg az a normális, hogy a fiú hív fel egy lányt, mert az úgy "illendő". :))


Kövessük a hagyományokat. :))

2012. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 sorsi31 válasza:
na igen és mi van akkor ha mi nők keressük a pasit, mert azért ha már kapcsolatról beszélünk miért ne kereshetném, hiszen a párom..és utána meg a pasi nem hív akkor azért elég egyoldalú és ki keres kit?van egy női büszkeség, amit a nők többsége nem ad fel..egyébként én is úgy vagyok vele, hogy én kerestem, aztán ő azóta nem, akkor kinek kellene kit keresni?az a baj, hogy túl bonyolítjuk és nem merjük azt csinálni amit akarunk..Tedd szóvá, ha jelenleg van kinek, hogy néha nekem is jól esne ha felhívnál..vagy valami ilyesmi duma..
2013. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak azt keresem én is aki engem keres és érdekel, DE őt keresem! Nem gondoltál még arra hogy olyan csajokat szemelsz ki akiknek nem kellesz? Vagy eleve plázacicákok? :3 Nem választasz jól


Udvarolni a pasinak kell, és amúgy is csak egyenjogúság van de nem egyenlőség :P

A pasik egyre gyakrabban imádják a nőket bántó poénokat szajkózni, érdekes de mi a csajokkal sose mesélünk ilyeneket. És ugyan úgy a nő főz mos takarít otthon (tisztelet a kivételnek aki gondolom nem a kérdező és a hozzá hasonló pasik tábora).

És egyetértek a menstruációs példával is :D Nem vagyunk mind egyformák benne, van aki meg se érzi, de van aki kutyául szenved, pl régen nekem is 2-3 napig hánynom kellett a rosszulléttől.


Szóval ennyit igazán megérdemelhetnénk hogy legalább ne nekünk kelljen még udvarolni is, úgyis ki lesz nyalva a kis popsitok ha együtt fogtok élni a csajjal. (persze ha norma csajt szedtek össze, nem kell rinyálni ha rosszul választotok :P)


Kapcsolaton belül meg nincs olyan csaj aki ne keresné a pasiját, zavarni is szokott titeket a túlzott érdeklődés :D

2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!