Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne? Ha nem keresem az lesz a baj? Vagy hagyjam hogy észhez térjen? És várjak míg ő keres?

Figyelt kérdés
Tegnap megsértődött barátnőm. Hajnalig beszélgettünk aztán mondtam neki hogy megyek aludni, mert reggel korán kelek mert meg akarom nézni az F1-et. És már csak pár órám van a kezdetéig, szóval rápihenek. Ezen megsértődött és az lett az egészből hogy ő ad nekem időt aludni, egy egész hetet kapok. Majd jövő vasárnap felhív. Félreértette, de nem hitte el hogy nincs szükségem időre. Most tényleg én vagyok a hibás? Mert nem érzem annak magam. Keressem vagy ne?
2012. márc. 17. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hagyd a pics*ba az ilyen nőt még hogy nem engedi megnézni az F1 et felháborító!
2012. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt a hülye pííícsát. Már bocs. 15 éves körül van? Ne keresd. Sőt a helyedben jövő vasárnap fel sem venném a telefont ha hív.

27N

2012. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sztem felejtsd el :)
2012. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem engedi megnézni :D

HAnem ő úgy értelmezte hogy én mikor azt mondtam neki h pár órám van már csak aludni, hogy én azt mondtam hogy miatta nem tudtam aludni. És ezért mondta hogy jó most akkor kapok elég időt...

2012. márc. 17. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi a jó abban ha a klaviatúrádon nézegetsz egy billentyűt?

Am a barátnőd egy r*banc a ki a farkadat akarja a p*csájába

2012. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ribanc! Csak kicsit hisztis néha.
2012. márc. 17. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:
KICSIT hisztis? Kurv@ hisztis:D Kéne a fenének. Azt már látom, hogy neked. És keresni fogod szerintem:D
2012. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szeretem a hisztijével együtt :D

Csak most nem tudom hogy ha nem keresem akkor rájön-e hogy butaság volt-e hisztizni.

2012. márc. 17. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ellenben ha keresed, akkor igen hamar lecsökken a jövőben a két hiszti között eltelt idő mértéke. Magyarul egyre sűrűbben fog hisztivel "nevelni" téged. Így talán ha látja, hogy nem megy semmire a sértődéssel, akkor csak nem lesz ANNYIRA HAMAR:) hétfejű sárkány, és egy darabig megmarad még számodra szerethető háromfejűnek:)
2012. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy nem szabadott volna emlitened se a f1 et mert a csajok agybajt kapnak ha meghalják hogy helyettük fontosabb egy meccs.Inkább montad volna hogy fáratt vagy.
2012. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!