Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is maradi a gondolkodása, vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

Mondtam barátnőmnek, hogy estére jöjjön át, aludjon nálam. Ő erre "kiakadt", mert hogy a szülei balhéznak, hogy milyen dolog, már, hogy a lány járkál a fiúhoz. Meg én udvarolok stb stb. "Különben is, tegnap is ott voltam nálatok" (Itt vacsorázott, aztán hazament)

Az a helyzet, hogy én megyek hozzá kb 20 alkalommal, addig ő ha egyszer van nálam.

Én a szüleimmel jól kijövök, ésszerű határok között mindig elengedtek mindenhova és most félig önállóan is hasonlóan viselkedem mint anno. Barátnőm pedig makacskodik, mert hogy ezt-meg azt mondták a szülők... Bezzeg mielőtt összejöttünk, nem volt probléma a heti 1-2 buli meg a sok kaland. Biztos, mert nem itthon volt.

Nem hiszem, hogy a 21. században ilyen maradi dolgokhoz kéne ragaszkodni. Az első pár hónapban még oké, de több mint 2 év együttlét után kicsit megalázónak tartom a dolgot.

22F 22L



2012. ápr. 16. 09:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A szexszel nincs probléma, egyedül az, hogy ilyen téren hogy szólhatnak bele valakinek az életébe és még jóvá is hagyja. Ismernek a szülei, semmi bajuk sincs velem. De pl húgom is kérdezte, hogy bnőm miért nem jön gyakrabban, azon kívül amit mesélek, nem is nagyon tud róla mást. Én komolyan gondolom ezt a kapcsolatot, aszerint is viselkedem, és ebbe simán beleférne az, hogy Ő is gyakrabban van nálunk. Szerintem.

A lányos szülők helyzetét is megértem, van két húgom, de ilyen szintű kapcsolatnál anyumék sem paráztak anno.

Laktunk együtt Pesten pár hónapot múlt félévben, minden okés volt, senki sem pattogott. Teljesen logikátlannak látom az egészet.

Amúgy egy városban élünk mindketten.

2012. ápr. 16. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!