Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is maradi a gondolkodása, vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

Mondtam barátnőmnek, hogy estére jöjjön át, aludjon nálam. Ő erre "kiakadt", mert hogy a szülei balhéznak, hogy milyen dolog, már, hogy a lány járkál a fiúhoz. Meg én udvarolok stb stb. "Különben is, tegnap is ott voltam nálatok" (Itt vacsorázott, aztán hazament)

Az a helyzet, hogy én megyek hozzá kb 20 alkalommal, addig ő ha egyszer van nálam.

Én a szüleimmel jól kijövök, ésszerű határok között mindig elengedtek mindenhova és most félig önállóan is hasonlóan viselkedem mint anno. Barátnőm pedig makacskodik, mert hogy ezt-meg azt mondták a szülők... Bezzeg mielőtt összejöttünk, nem volt probléma a heti 1-2 buli meg a sok kaland. Biztos, mert nem itthon volt.

Nem hiszem, hogy a 21. században ilyen maradi dolgokhoz kéne ragaszkodni. Az első pár hónapban még oké, de több mint 2 év együttlét után kicsit megalázónak tartom a dolgot.

22F 22L



2012. ápr. 16. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló képp gondolkodik a család. Egy nőnek illetlen dolog, hogy a pasihoz menjen, mert olyan mintha kurv@ lenne.


De egy idő után megszokták a helyzetet.


22/L 23/F

2012. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok akik inkább úgy cselekszenek ahogy az anyukájuk mondja mint ahogy szeretnének. Ez a későbbi dolgokra is rányomja a bélyegét hidd el( tapasztalat).

Ha esetleg komolyabbra fog fordulni a dolog pld házasság a szülő jelenléte mindig ott lesz a kapcsolatban. Mondok egy példát. Tegyük fel te azt mondod a párodnak hogy az a festmény nem tetszik neked és ne tegyétek ki de az anyuka azt mondja hogy szép és ki kell tenni a párod ki fogja rakni mert anyuka azt mondta. El kell döntenie a lánynak hogy kivel akar lenni, élni veled vagy a szüleivel.

2012. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan nőm volt, akik egyszer sem jöttek el hozzánk, én ettől már megundorodtam. Voltam sokfelé, megismerkedtem a családjukkal, jól ki is jöttünk, de ő ide, áhhh, sose.

Így már nem is folytatok egy kapcsolatot sem, inkább kiszálok. Ha igazán szeret valaki, elfogadja, hogy nekem is van anyám meg apám, akik szintén részei az életemnek. Szóval azzal egybevetve, hogy kezdetben nem is ilyen volt a csaj, most meg így elvadult, nem jósolok nagy jövőt nektek, bocsi.

2012. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jobb ha erre felkészülsz a jövőben, mert ez nem fog változni. ha ennyi évesen ennyire befolyásolják, nem fog változni.
2012. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg el kellene döntenetek, hogy kivel akartok élni. Mindketten felnöttek vagytok. Tessék külön családot létrehozni, ezzel megvalositani a függetlenségeteket a maradi szülöktöl. Külön lakás, asztal,ágy, anyagi függetlenség.
2012. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze.
2012. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem úgy kell nézni, hogy "a nő megy a férfihoz", hanem hogy TI vagytok azok, és a Lujzi megy a Bélához át, aki a párja. Nem ilyen hülye sznob szabályrendszer szerint kell élni, hanem gyakorlatiasan, racionálisan.

És való igaz, ez a fajta gondolkodásmód később még sokmindenre kihathat.

2012. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gyökér a csaj is, meg a szülei is, ennyi idősen pffffffffffffffffffffff
2012. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és a szexet hogy oldjátok meg ???
2012. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fú, itt nem ez a felfogás a legnagyobb bajod. Lányos szülőknél ez alap: a srác jöjjön udvarolni, a lány nem alhat sehol máshol. Ezt a barátnőm családja is lejátszotta. A probléma itt inkább az, hogy a barátnőd birka módjára bólogat az ősöknek, önálló vélemény nélkül. Ebből lesznek még problémák, úgy érzem.
2012. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!