Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem lehet a baj? Maradi vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj? Maradi vagyok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mindenkivel összejön,aki felajánlja magát,csak az a lényeg,hogy legyen valaki,általában nem is jön be neki az illető...Gyorsan is váltogatja őket.Én csak akkor jövök össze valakivel,ha tényleg szerelmes vagyok és elég sokáig az tudok lenni.Olyan maradinak érzem magam az egyhetes kapcsolatok között,amik körülvesznek.
2011. márc. 29. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy maradi,én ezt tartom helyesnek,nem azt hogy kihasználom a másikat.
2011. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thomascan ***** válasza:
100%
maradi ? áh... inkább tiszta ember.. :D ki hisz az érzelmekben .. :)
2011. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagy maradi, ez a normális viselkedés...

Nekem sincs sajnos barátnőm, mert úgy vagyok vele, hogy vagy olyat akit szeretek, vagy inkább senki ne legyen. Már több barátom is mondta, hogy legyen vki, aztán majd ha nem szereted meg, lesz más, de valahogy rám ez nem jellemző.

23f

2011. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak emberek akik egyszerűen nem bírják egyedül.. ;)
2011. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És az mit számít, hogy maradi vagy-e? Neked így jó, neki úgy és pont.
2011. márc. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos nem vagy maradi. Fontosnak tartod a szerelmet és ez szerintem nem egy rossz dolog. De nem tudom, hogy jön ide a legjobb barátnőd? Ő máshogy éli az életét, más dolgokat lát fontosnak, vagy csak fél egyedül maradni. Nem vagyunk egyformák. Szerintem ne mások szerelmi életével hasonlítsd össze a tiédet, az számítson, neked mi a jó.
2011. márc. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TE mit gondolsz a fűvel-fával fiúkról? Csak azért mert mi is pont azt gondoljuk a fűvel-fával lányokról, legalább is a normálisabb felünk.

Ki akar olyan lánytól bármit is, akin végigment már egy fél regiment?!? Barátnőd pedig előbb utóbb ki fog égni.

2011. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!