Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálja a piercingem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yayababa0 kérdése:

Utálja a piercingem a barátom, megtegyem, hogy kiszedem miatta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves vagyok, 15éves koromban csináltattam nyelvpiercinget, a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, volt 2 hosszú kapcsolatom előtte, ők szerették a nyelv pc-m, de a mostani barátom nem szereti, azt szeretné, ha kivenném, mikor smárolunk, orálisan csinálom neki.. A nyelv pc gyorsan forr, tehát annak nem látnám értelmét, hogy egy nap többször kiveszem, ki tudja mennyi időre,aztán vagy vissza tudom rakni vagy már nem, mert összeforrt. Tehát most vagy hagyom benne, és néha néha kiveszem, vagy kiveszem örökre... Félek, nehogy megbánjam, hogy kivettem, főleg ha netán szakítanánk... Mit tegyek? Köszönöm a normális válaszokat!
2012. ápr. 15. 09:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy 8 hónap után jelentkezett ez a probléma, mert tudta eddig is, csak tegnap kipróbáltuk úgy, hogy nem volt benn, és azt mondta ezerszer jobb érzés így neki... És azért nem tudom, mert hogy ha tényleg zavarja orális szex közbe akkor nekem is jól esne, ha fordított esetbe megtenné, hogy kiveszi és ezzel nagyobb örömet szerez nekem... de viszont ha ezt megteszem, többet nem rakom be, meg elég gyanús, hogy be is forrna...
2012. ápr. 15. 12:56
 22/23 anonim ***** válasza:
Én akkor is azt mondom hoyg ennyit megtehet az ember a párjáért. Nem nagy dologról van szó nem is azt mondta hogy szakít a kérdezővel ha nem teszi, de ha neki ez így jobb érzés szerintem ez nem egy vészes lemondás.
2012. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kompromisszum? Ma már árulnak vibráló nyelv pc-ket 5000 Ft-ért, oszt.társam párjának van, és azt mondta így 1000x jobb neki az orális szex...
2012. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!