Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálja a piercingem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yayababa0 kérdése:

Utálja a piercingem a barátom, megtegyem, hogy kiszedem miatta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves vagyok, 15éves koromban csináltattam nyelvpiercinget, a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, volt 2 hosszú kapcsolatom előtte, ők szerették a nyelv pc-m, de a mostani barátom nem szereti, azt szeretné, ha kivenném, mikor smárolunk, orálisan csinálom neki.. A nyelv pc gyorsan forr, tehát annak nem látnám értelmét, hogy egy nap többször kiveszem, ki tudja mennyi időre,aztán vagy vissza tudom rakni vagy már nem, mert összeforrt. Tehát most vagy hagyom benne, és néha néha kiveszem, vagy kiveszem örökre... Félek, nehogy megbánjam, hogy kivettem, főleg ha netán szakítanánk... Mit tegyek? Köszönöm a normális válaszokat!
2012. ápr. 15. 09:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményed arról, hogy nyelv pc-m van meg hogy mikor csináltattam.

Grat a szövegértékelési problémádért :)

2012. ápr. 15. 10:22
 12/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kivenném. Legalábbis nekem többet számítana hogy a barátom így jobban érzi magát.
2012. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, hogy kivedd. Nekem 1 évnyi viselés után beforrt 3-4 perc alatt, amíg kivettem és lefertőtlenítettem...
2012. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Na, mármint azt nem ajánlom, hogy 1-1 alkalomra kivedd.


De tényleg gondold át, hogy végleg kivedd-e...

2012. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mérlegeld!Kiveszed és tettél neki egy szívességet,vagy bent hagyod,de akkor neked se legyenek később elvárásaid!Ennyire egyszerű. :))
2012. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A "vedd ki,ha igazán szereted" válaszokat tipikusan azok az emberek írkálták, akik undorodnak bármiféle pc-től fültágítótól, tetoválástól...
2012. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én biztos nem venném ki. Bár nem értem, hogy miért 8 hónap elteltével jelentkezett a probléma.

Ez te vagy, hozzád tartozik. Fogadjon el így.

Nekem 2 fülporc pc-m van. Mást nem akarok. A barátom azt mondta, hogy ő szakítana, ha lenne más pc-m. ( nem mintha akarnék ) mert hogy neki igényes és esztétikus nő kell... de akármennyire szeretem is, ha mégis akarnék, nem kérnék engedélyt tőle.

2012. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Én biztos nem venném ki. " hozzászólásokat önző és antiszociális, párkapcsolatra alkalmatlan emberek írták...


Ha valakit zavar valami akkor zavarja, hogy mennyi idő után jutott el oda, hogy ezt meg is mondja, az mellékes. De amennyiben az én párom akit szeretek arra kérne, hogy vegyem ki a "kantáromból", azonnal megtenném mert nekem számít, hogy mit érez.

2012. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én tuti nem venném ki.Nekem is van egyébként a nyelvembe piercing,de nekem tetszik és senki kedvéért sem venném ki.
2012. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ma 11:54

Igen, teljességgel alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra :)(most leszünk másfél évesek, és BOLDOGOK vagyunk)...Inkább te vagy alkalmatlan az ilyesmire, ha ennyire nem tudod tolerálni a párod 1 szem pc-jét. És most mondd meg, hogy utálod-e a piercingeket,légy oly nedves :)

2012. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!