Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálja a piercingem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yayababa0 kérdése:

Utálja a piercingem a barátom, megtegyem, hogy kiszedem miatta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves vagyok, 15éves koromban csináltattam nyelvpiercinget, a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, volt 2 hosszú kapcsolatom előtte, ők szerették a nyelv pc-m, de a mostani barátom nem szereti, azt szeretné, ha kivenném, mikor smárolunk, orálisan csinálom neki.. A nyelv pc gyorsan forr, tehát annak nem látnám értelmét, hogy egy nap többször kiveszem, ki tudja mennyi időre,aztán vagy vissza tudom rakni vagy már nem, mert összeforrt. Tehát most vagy hagyom benne, és néha néha kiveszem, vagy kiveszem örökre... Félek, nehogy megbánjam, hogy kivettem, főleg ha netán szakítanánk... Mit tegyek? Köszönöm a normális válaszokat!
2012. ápr. 15. 09:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ő nyelvpiercingestől szeretett beléd...ő baja. Ki nem vetetném :)
2012. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én nem venném ki. Lehet olyat kapni ami szilikon, és semmi bizere nincs a végén, ami zavarná, csak két talp a két végén..szerezz be olyat.
2012. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituációban, én megmondtam, hogy az én testem, én döntésem, tudta mit vállal, ha akkor nem volt kifogása ellene, most se legyen.

Ha nagyon szereted, és úgy érzed tartós lesz a dolog, akkor köss vele kompromisszumot. Ha van valami, ami zavar benne hasonló külsőségekben (egy póló, egy nadrág, frizura...stb), akkor mondjatok le együtt valamiért a másik kedvéért. Így talán kevésbé lesz tüske a másik szemében a dolog.

Ha nem érzed elég biztosnak a kapcsolatot, akkor tedd, amit én tettem, és állj ki magadért. Ha ténylegesen ragaszkodsz valamihez, ami hozzád tartozik, és tudod, hogy megbánnád, ha eltűnne, akkor ne tedd meg egy pasiért. Legalábbis szerintem.

2012. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Őt alapból az zavarja, hogy vmit érerz a nyelvembe... nincs nagy pc benne, pl orális szexnél eddig pc-vel csináltam, tegnap kivettem és úgy, és azt mondta, hogy ezerszer jobb úgy neki, ha nincs bent a pc, és nem érez semmit a nyelvembe... sztem ezt a szilikonosat is érezné :/ nemtudom tényleg mit tegyek, mert fontos, hogy jól érezze magát meg jó legyen neki nagyon, de nemtudom, hogy megbánnám e ha kivenném miatta...
2012. ápr. 15. 09:38
 5/23 anonim ***** válasza:
HA kételyeid vannak, tuti megbánnád.
2012. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ő amúgy mikor még nem tudta, hogy van nyelv pc-m, amikor még csak ismerkedtünk nyáron, akkor mondta, hogy ő utálja a nyelv pc-t... Aztán megtudta, hogy nekem is van, nem szólt semmit, de tényleg zavarja :/
2012. ápr. 15. 09:49
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem értelek benneteket! Ha szereted és számít, hogy mit érez vedd ki. Én hagytam el azért lányt mert olyan púdert használt amitől irtóztam. 3x elmondtam neki, hogy ne használja vagy ha lehet akkor egy másikat, nem tette. 4. randi nem volt.
2012. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt nem fog össze forrni a nyelved,míg kielégíted,vagy smároltok. :D
2012. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem fog, de egy tali alkalmával nem csak 1x szoktunk smárolni vagy akármi mást, azért is írtam, hogy nem fogom kiszedegetni többször egy tali alkalmával. Azért írtam, hogy vagy kiszedem végleg vagy bent hagyom.
2012. ápr. 15. 10:12
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Grat 15 éves korodban már nyelv piercing. -.-"
2012. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!