Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gázos ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázos ha 17 évesen még nem volt normális kapcsolatom? (lent)

Figyelt kérdés
Még csak nem is smároltam. Pedig nem vagyok ronda, rendszeresen edzek, szóval kinézettel nincsen gond, nem vagyok félős se, simán leszólítom a csajokat ismerkedek velük, járok bulizni, és persze nem vagyok b*zi. De valahogyan ezek még is elmaradtak, eddig, nem tudom szerintem bennem van a hiba, csak még nem tudom mi, lehet hogy korán szeretnék komoly kapcsolatot és rossz helyen keresem a rendes lányokat? Vagy nem is komoly kapcsolatra kéne mennem? Már nem tudom mi van. :(
2012. ápr. 15. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gázos egyáltalán :-) Fiatal vagy még. Ismerkedj továbbra is lányokkal, előbb-utóbb összejön :-)
2012. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy csókon ennyit problémázol, hogy fogsz dugni?


Amúgy meg gáz. Általánosban már illik az ilyet elkezdeni.

2012. ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általánosban már "illik" elkezdeni??? Bocs, de ez nem azon múlik, hogy mi az elvárás a többiek részéről... Egyébként meg a kérdés az volt, hogy az gáz-e, ha a kérdezőnek még nem volt NORMÁLIS kapcsolata - a valóban normális kapcsolat pedig ritka még ebben a korban.
2012. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ájron ***** válasza:
Nem gáz de kib*szott rosszul fog majd esni ahogy telnek az évek...én ugyanígy vagyok 19 évesen...
2012. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ne agyalj fölöslegesen ilyeneken, ha azért csinálsz valamit, mert mások szerint az a menő meg normális, akkor megette a fene.


majd ha 27 évesen is itt tartasz, akkor már lehet hogy kellemetlen lesz. csakis neked

ha nem vagy félénk és csúnya akkor semmi gondod nem lesz a csajozással, csak azért mert nem sikerül, nem kell rövidtávon gondolkodni

szerintem egy darabig felejtsd el a rendes lányokat, és próbálj barátkozni lányokkal. majd akkor rájössz, mi a helyzet, ki a rendes és ki a lány...

2012. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 4/5

igen, vagy elmehetsz kvázni vagy ribiket felszedni, utána meg azon kesereghetsz, hogy még mindig magányos vagy, pedig eldicsekedtél a trófeákkal.


előbb döntse el magában az ember mit akar

2012. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok én is...

Én tudom magamról, hogy mindez azért van, mert válogatok, nem adom oda magam akárkinek.

De nem. Nem gáz.

17/L

2012. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7/7

az emberek többsége nem mer válogatni, szerintem az a gáz. ha nem is akar, az az ő dolga, csak ne verjen át másokat.

2012. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az a baj szerintem hogy a fiatalok azt hiszik hogy ez valami kötelező dolog hogy legyen barátnőjük vagy legalább tapasztalatuk lányokkal, de gondoljuk csak végig ez nem lehetséges mivel még csak 17 vagy szerintem próbálkozz de ne vedd véresen komolyan.Éljél nyugodtan aztán majd lesz valahogy én igazi barátnőt 20 éves koromban találtam valakit akit tényleg bírok. Ráérsz nyugodtan válogass a lányok közül és ne izgulj amiatt hogy nem lesz senkid mert lesz és ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak
2012. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9/9

nem hiszik, hanem elvárja tőlük a társadalom (fiatalabb része, de néha az idősek is).

nehéz megállni valkinek a lábán önállóan a saját látásmódja és elvei szerint, főleg, ha egész életében elfogadásra (beletörődésre) nevelték

2012. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!