Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ideális eljegyzés?

Figyelt kérdés

Melyik eljegyzési forma tetszik nektek?

Mi a különbség a lánykérés és az eljegyzés közt?

Mire van a kísérőgyűrű?

Melyik az az elegáns menyasszonyi ruha,ami egy 162 cm-es 78 kg-s nőnek jól áll?

Köszi!!



2012. ápr. 12. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyszerre igen sok kérdés! :-)


Külsőségek, csupa másodlagos dolog. Azért remélem, valaki válaszol mindenre.

2012. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Szűk családi kör.

Lánykérésnél a lány apjától megkérik a lány kezét (úgymond beleegyezést kérnek, de ez már nem divat) az eljegyzés utána van, amikor a vendégek előtt megkéri a lány kezét a fiú, és felhúzza a gyűrűt.

A kísérőgyűrű a jegygyűrű mellé szokták felhúzni, de nem fontos.

Szerintem inkább kosztüm, de nézz utána, biztos vannak megfelelők.

2012. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak üzenném, hogy az én barátnőm 165 cm és 74 kg, és láss csodát, őt is csak eljegyeztem anno...


Lépjél már túl a külsőségeken, ember! Lehet nyálcsorgatva szaladni a piszkafa csajszik után, de szerintem inkább annak örülj, ha ma még találsz normális lányt valahol, és baromira légy hálás érte, ha hajlandó is veled összejönni. A két kezedet tedd össze, barátom, hogyha egy rendes lányt fogsz ki, mert ma már ritkák, mint a fehér holló... és hidd el, a kinézet kb a legutolsó, ami ilyenkor még számít. (Arról nem is beszélve, hogy a barátnőm egyáltalán nem néz ki rosszul, nőiesen telt, és ugyanúgy homokóra alakja van, mint akármelyik másik nőnek, csak épp nem szurkálnak össze a bordái, ha hozzábújok, ami részemről inkább előny, semmint hátrány.)


Bocs, hogy a kérdésedre nem tudtam érdemben válaszolni, kérdező.


26/F

2012. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,egyetértek az utolsó válaszadóval!

Rajtam sem a hájak lógnak,de van mit fogni.

Van,aki így is szeret és ez a lényeg!:)

2012. ápr. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!