Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti chatelnétek egy lánnyal hajnalig több mint 3 órán át, ha nem akartok semmit?

Figyelt kérdés
Mert van egy fiú akivel rendszeresen beszélünk, felváltva írunk egymásra...pár évvel idősebb és igazából nem beszélünk komolyabb témákról, de elvagyunk. Jó fejnek tartom és bejön, úgy vettem észre h én is neki, de nem hív el sehova:O:(
2012. ápr. 10. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul hogy sokat beszélgettek mégsem akar semmit
2012. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem! viszont volt már dolgom olyan lányhoz akivel 4 órákat cseteltünk és zokon vette, hogy elhívom randira. szóval a szerelemben semmi sem fura és semmi sem kiszámítható.

vagy akar tőled valamit vagy semmit, vagy ki tudja mit? senki se tudja csak ő maga

2012. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen, ha unatkozik a srác. Simán.
2012. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt nekem olyan, aki félévig csetelt, emilezett velem, de talizni azt nem akart. Komolytalan az ilyen, Ha egy hét után nem merül fel a tali kérdése, akkor kuka.
2012. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!