Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti chatelnétek egy lánnyal hajnalig több mint 3 órán át, ha nem akartok semmit?

Figyelt kérdés
Mert van egy fiú akivel rendszeresen beszélünk, felváltva írunk egymásra...pár évvel idősebb és igazából nem beszélünk komolyabb témákról, de elvagyunk. Jó fejnek tartom és bejön, úgy vettem észre h én is neki, de nem hív el sehova:O:(
2012. ápr. 10. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
lehet hogy nem rámenős.
2012. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
rossz fiúval chat-elsz.ha engem nem érdekelnél nem írogatnék neked,ha pedig érdekelnél akkor már rég elhívtalak volna randizni.
2012. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát akkor lehet unatkozik..:/ csak engem összezavar, néha összefutunk az utcán is akkor is nagyon kedves, meg flörtölget velem, de ennyi.
2012. ápr. 10. 12:21
 4/14 A kérdező kommentje:
chaten is nagyon sokat flörtölünk és én szinte egyértelműen kimutattam h tetszik nekem,és ő is úgy reagált amiből szinte egyértelműen az derül ki h én is neki.
2012. ápr. 10. 12:22
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy csak nem mer lépni.de nem hitegetnék egy lányt ha nem szeretnék tőle semmit.
2012. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hallod hogy nem hitegeti ot. csak baratkozik, viccelodik. lehet jol erzi magat veled de nem igazan tatszesz neki. nagy valoszinuseggel errol van szo.
2012. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
írta hogy flörtölgetnek és a srác is utalt rá hogy tetszik neki.
2012. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Időelcseszésből kitűnő vagy!


Mi a faxér kell hajnalokig chatelni a nagy büdös semmiről, ha üstökön tudod ragadni a probléma gyökerét?

2012. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy életben nem jössz be neki annyira, de cseten szeret veled beszélgetni. szerintem is lépett volna már..
2012. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked asrác, akkor lépjél Te. Kérdezd meg h elkisérne-e moziba vagy valami
2012. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!