Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Votl olyan hogy hajnalig ittak és kikapcsolta a telefonját amikor eltudtam érni alig fogot a nyelve és azt hazudta hogy nem volt kikapcsolva de utána beismerte hogy igen de elég gyenge magyarázatott adot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem konferenciákra jár és ott mindig hajnalig mulatoznak.(7éve vagyunk együtt 1 éve vagyunk házasok).Bizok benne de a kisördög motoszkál a fejembe.Volt olyan hogy elment discoban más fiúkkal mert a munkatársnőjének volt kedve. Telefon kikapcsoéásnál mondtam hogy írjon ha fekszik le aludni és írt 03:30-kor innem tudtam hogy kikapcsolta telót. mert utána rögtön hívtam és felvette de nem nagyon kivel volt beszélni(be volt rúgva de nagyon)
2010. jún. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Grtatula a feleségedhez! Te is egy jó nagy marha vagy h elvetted..!
2010. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
..mármint gratula!de ez a lényegen nem változtat.
2010. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hittem volna, hogy nő létemre nem a saját nemem pártját fogom, de: Mi a francért vettél el egy ilyen nőt??? Az is undorító, amikor egy pasi részeg, de amikor egy nő...


24/N

2010. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te sose mész vele? Nem ízlik a sör?
2010. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyámoltalan egy valaki lehetsz, ha ezt csak így, ölbe tett kézzel messziről figyeled. Mindenek előtt, állj a sarkadra és férjként legalább tanulj meg helyesen írni! A feleséged pedig úgy szed rá téged, ahogy éppen akar, hiszen teló kikapcs, te nem látod, mit művel, mivel nem vagy ott, ergo szabad a pálya. Szedd ráncba, mert nagyon el van kanászodva :) Viccen kívül, tömören, velősen: LÉGY FÉRFI és mondd meg neki, hogy ereszkedjen szépen vissza a földre!
2010. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nánási Tímea válasza:

előttem szólónak üzenem igaza van de nagyon!!

én 24 éves nő vagyok van férjem van gyerekünk is de basszus az hogy fogjam magam és kimegyek nélküle bulizni meg éjjelre kimaradok pff mgis ölne:Dés igaza van egy nő ilyet ne tegyen ez gusztustalan

kapd össze az asszonyt eleve ha ő vágyik arra hogy nélküled szórakozzon ott már gondok vannak sajnálom ha fáj de ez az igazság

2010. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!