Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátommal már több mint egy éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem, de ő sokszor akarva/akaratlanul megbánt engem. Ami a legdurvább volt és nagyon ki is akadtam rajta, az az volt, hogy interneten "kavart" az exbarátnővel. Egyszer bent maradt nálunk a közösségi portálján én meg elolvastam az üzenetet. (nem szokásom kérlek ne nézzetek le) és hát szépen nyalta az exet szereti gyönyörű stb. Lelkileg teljesen összetörtem, de megbocsájtottam neki. Ezután abbamaradt vele a beszélgetés, de nem tudtam bízni benne ezért ma beléptem és elolvastam az üzeneteit. Az ex most már nincs ott, de van egy másik lány akit nagyon fűz. Olyanokkal, hogy mondtam már micsoda gyönyörű vagy? Meglátnálak úgy kéne fellocsolni, mert elfolynék a gyönyörűségtől. Meg ha nem lenne barátnőm, úgy rád nyomulnék. stb. Nekem ilyeneket sosem mondott. Velem sose volt igazából romantikus. Ha filmet néztünk is mindig csak a horror film, mert nem szereti a csöpögőst.

Szerintetek csak én reagálom túl? Mi rá a garancia, hogy nem csal meg? Mit kéne tennem?


2012. ápr. 8. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy kiakadva.A legjobb szerintem ha elmondod neki és tisztáznád vele hogy ilyet soha többé ne tegyen.Ha belemegy adhatsz neki még egy esélyt ha nem akkor én szakítanék vele.Nem hiszem hogy ez az eset meríti ki a boldog párkapcsolat fogalmát :S Igazából neked kell tudnod hogy ez megbocsájtható bűn vagy hogy ez már sok.De ne hagyd magad :D
2012. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már verbálisan is ilyen nyiltan nyomul akkor elképzelhető, hogy ténylegesen megcsalt. Ha már nincs meg a bizalom a kapcsolatban akkor talán inkább érdemes szakítani. Ülj le vele, és konkrétan kérdezz rá.
2012. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek.

1.válaszadó.: egyszer már kapott egy esélyt pont ebből az ügyből kifolyólag.

Köszönöm a válaszokat.:)

2012. ápr. 8. 12:15
 4/9 anonim válasza:

ugyan ezeket en is at eltem, es nem egyszer, tudtam hogy valami tortenik, igy bele neztem a emailek koze, es a exenek irta mennyira hianyzik neki es stb. a vegen amikor meg akartam vele beszelni en voltam a rossz hogyan mertem meg nezni a uzenetet, es az hogy o a exenek irogat az masodlagos volt. ezek utan mar nem biztam benne.

es egy kicsit se banta, es csak hosszu hetek utan torolte ki.szoval ilyen embernek nem sokat szamita parja.

2012. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy veled is ez történ.:/

Igen feltűnt, hogy nem sokat számítok neki. De szerintem most repül, mert nekem ez így már nem jó.

2012. ápr. 8. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyes.Ne hagyd hogy elnyomjon :D Többet érdemelsz annál :)
2012. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
minnel hamarabb zarj ki ilyen embert a eletetbol, tudom mert 4 evig turtem es remeltem hogy valtozas lessz..de hiaba..csoda kell a valtozashoz.
2012. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100x jobbat érdemelsz nála, rakd ki!
2012. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:)

aranyosak vagytok.

aki 4 évig csinálta ugyan ezt: Sajnálom, hogy addig kellett bírnod!

2012. ápr. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!