Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom azt amit mondott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom azt amit mondott?

Figyelt kérdés
2 hónapja van egy nagyon édes pasim. Mikor kimondtam először hogy szeretlek, onnantól kezdve megkönnyebült, és ő is mondja, nagyon sokszor, ennyiszer még nem hallottam senkitől, és nagyon jól esik,érzem is hogy komolyan mondja. Kiment Franciaországba egy hétre boardozni, minden nap hív, én is őt, mindig mondjuk egymásnak hogy szeretlek. Ma felhívott, mondtam neki hogy szeretlek, erre csak annyit válaszolt hogy az jó. Utána mondtam hogy ezt nem szoktad mondani. Mondtam hogy ugyan ugy szeretlek még mindig mint mielőtt kimentél volna, és mondta hogy ő is. Ezen aggódjak hogy azt mondta hogy : az jó vagy nem kell? Csak nagyon szeretem.
2012. jan. 31. 16:29
 1/4 guilelessgirl17 ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne reagáld túl,nem kell egyből a rosszra gondolni :) lehet ott voltak a haverjai és előttük ( mivel pasi ) cikinek érzi kimondani hogy "szeretlek"...tudom hogy nekünk nőknek jól esik ez :$ de ők srácok ezt meg kell érteni,máshogy gondolkodnak xDD
2012. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megkérdeztem hogy van e valaki a közelben, azt mondta nincs, fekszik az ágyon. :\ Hát remélem igazad van. De mikor nála van haverja meg én is, ugyan ugy mondja hogy szeretlek, ölelget, meg szórakozik velem, amit nem nagyon csinál egy pasi a barátnőjével a haverja előtt, ezért volt furi
2012. jan. 31. 16:41
 3/4 A kérdező kommentje:
most kaptam tőle egy sms-t , hogy : Nagyoooon szeeeeretleeeek! ez azért megnyugtatott.
2012. jan. 31. 17:19
 4/4 guilelessgirl17 ***** válasza:
nah örülök legalább megnyugodhattál :) legyetek sokáig együtt *-*
2012. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!