Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog vagy csak én reagálom túl, hogy a párom így látja?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt. Neki még nem volt tartós kapcsolata (23 éves) én vagyok az első komoly kapcsolata. A minap azt mondta hogy a mindennapok nagyon nehezek neki a meló miatt és szerinte jobb lenne ha csak hétvégenként találkoznánk. Valamint bevallotta hogy nincs hozzászokva hogy alkalmazkodnia kell máshoz és nem csinálhat "szabadon" azt amit akar felelőtlenül. Felvetettem a szakítás ötletét de azt mondta nem akar mert nagyon szeret és nem tudná elviselni ha nem lennék neki..

Én meg igénylem hogy ne csak hétvégi barátnő legyek hanem a hétköznapokban is mellettem legyen egy társ..

Szerintetek én reagálom túl hogy nem akarok csak hétvégén találkozni vele? Vagy mi a véleményetek

L/21


2012. jan. 10. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nagyon szeret, amennyire állítja, akkor nem kéne problémának lennie az alkalmazkodásnak... Hát, igen, egy párkapcsolat miatt az un. "szabadságunkból" néha fel kell adnunk valamennyit, de ez így egészséges, ráadásul meg is éri 100%-osan... Ha tényleg annyira nagyon szeretne, akkor ez nem lenne probléma...

8 hónap? Nem hidegültetek el? :(

2012. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled....

Nekem az a tapasztalatom,hogy egy olyan kapcsolatban,ahol napi személyes találkozások voltak lerövidülnek hirtelen heti 1-2alkalomra,az előbb-utóbb megromlik,elhidegül az ember.Az elején düh,csalódottság lesz,hogy miért tölt velem a párom ilyen kevés időt.Később pedig már beletörődsz és szépen megszokod.De rá is jöhetsz,ha nincs veled a párod,nem is zavar,és nem is hiányzik.

Én pl rájöttem,hogy igenis lehetett volna rám több ideje,akár napi 5-10perce is,de túl kényelmes volt.Inkább szakítottam.

2012. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan le fognak oltani, hogy miért akarsz rátelepedni, és hasonlók, de szerintem teljesen érthető, amit te szeretnél.

Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen messze laktok egymástól, és mennyit dolgozik a barátod.

2012. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pasid ostoba, én is volt hogy dolgoztam ,és mellette minden nap találkoztam a lánnyal, sőt hozzám is költözött.

Ha ilyen kifogásokat keres, lehet valami más is van.

2012. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Városon belül 20 perc busszal a távolság" köztünk. És rendens munkaidő reggel 8-17- ig dolgozik.

Lehet hogy elhidegültünk meglehet hogy ez a gond.. de akkor mivel lehetne egy elhidegült kapcsolatot újra feldobni? ( szerencsére eddig ilyenben még nem volt részem ezért nem tudom mivel lehetne változtatni)

2012. jan. 10. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott.. ha eddig nem volt komoly kapcsolata, akkor ott már gondok vannak :(
2012. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:
100%
Mi az amit szabadon tud csinálni nélküled és veled nem? ezt járd körbe, mert pl. csajozni nem tud, de lehet, hogy simán játszhatna amíg te olvasol vagy tv-t nézel és mégis valamennyire együtt vagytok, stb.:)
2012. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele...h szerinted ez huleseg amit kér...hetvegente talizni...akkor nem szeret igazabol...meg leehet oldani mindent,ha szereti egymast ket ember.vagy más van a dologba,amirol nem szeretne h tudj...nézz utana.vagy szakits vele.ultimátumot adj neki....
2012. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!